Max Payne 3

Luźne rozmowy o grach, konsolach, blaszkach i internecie.

Max Payne 3

Postautor: Papilarny » 14 wrz 2011, o 17:56

Obrazek

Pamiętam, że jeszcze jako smarkacz potrafiłem dostrzec, jak kopie prosto w jaja ciężki klimat i przygnębiająca historia Max'a Payne'a, najbardziej popularnego chyba policjanta w historii gier komputerowych. Skowyt i krzyk, jaki podniósł się, kiedy po raz pierwszy ujrzeliśmy łysą facjatę naszego bohatera był nieprawdopodobny, acz przewidywalny. Fani tego charakterystycznego bohatera długo nie pozostawiali radykalne zmiany Rockstara bez odwetu, ale po trailerze, jaki się właśnie ukazał chyba będą musieli odszczekać to, co powiedzieli i przywitać nowego szeryfa w mieście. Jeżeli tylko fundusze pozwolą, od razu zamawiam pre-ordera na PS3. Nie pokazuje on zbyt wiele, ale hej, panowie, przecież to R*.

Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 5m 56s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Max Payne (3)

Postautor: mat632 » 14 wrz 2011, o 18:25

Nowy wizerunek Max'a nie spodobał mi się od pierwszego samego początku, gdy go zobaczyłem, czyli od jakiegoś roku. Autorzy poszli na na łatwiznę serwując stereotyp rodem z amerykański filmów - rozpijaczonego, staczającego się bohatera, który ni stąd ni zowąd nagle zostaje wplątany w jakąś grubszą aferę, gdzie ma odegrać niemałą rolę. Co to, Szklana pułapka?

Zwiastun wygląda wcale ładnie, generalnie nic szczególnego co by przykuło moją uwagę, są lepsze. Grafika wygląda przyzwoicie, głosy również, mimika a także animacje w tych kilku sekundach też dają radę. Spodziewam się raczej solidnego rzemieślnika, aniżeli gry wybitnej, choć nie wykluczam, że nim bliżej do premiery moje nastawienie się zmieni, to przecież Max, nie?
Awatar użytkownika
mat632
Członek Teamu Bartowski

Online: 9d 4h 8m 35s
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Ulubiona postać: Geralt z Rivii
Obecnie oglądam: SoA, s5
    Windows Vista Firefox

Max Payne 3

Postautor: Brighty » 14 wrz 2011, o 19:22

Max Payne to jedna z bardziej niezwykłych gier w jakie grałem. Z niesamowitym klimatem, dobrą historią i obłędną grywalnością. Cześć druga troszkę krótka, ale też w sumie dobrze mi się grało.

Zwiastun jednak nie zachwyca mnie wcale. W porównaniu do innych zwiastunów w ostatnich latach jest co najwyżej przeciętny. Wszystko śmierdzi mi bardziej GTA (o którym mam wyłącznie złe zdanie - nie podobało mi się w tej grze zupełnie nic) niż Maxem Paynem z prawdziwego zdarzenia. Ja wcale nie lubię obleśnym, zapijaczonych i wcale nie sympatycznych typów z pod ciemnej gwiazdy jako bohaterów. Max Payne był postacią tragiczną i z pewnością musiał się zmagać ze swoimi demonami, ale nie był żulem z rynsztoka, przegrańcem życiowym - miał w sobie pasję.

Więc teraz, zaczynam się martwić. Z drugiej strony w nadchodzących miesiącach mamy mieć sporo ciekawych gier, więc nawet jak Maksiu się zbiesi, to będzie w co grać.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Wróć do Komputery & gry

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość