Saints Row - The Third

Luźne rozmowy o grach, konsolach, blaszkach i internecie.

Saints Row - The Third

Postautor: Papilarny » 21 lis 2011, o 17:46

Dotychczasowe części Rowa Świętych miały wąską liczbę odbiorców, mało kto przymykał oczy na liczne niedoróbki, koszmarną optymalizację i cienką grafikę. Nic nie zapowiadało rewolucji, jeżeli chodzi o część trzecią, ale Volition wzięło się w garść, zainwestowało w oprawę audio-wizualną, voice-acting i wzniosło swoją markę na wyżyny... satyry, banalnego, acz chwytliwego humoru oraz bezmyślnej, relaksującej rozwałki. Ja swoją kopię zainstalowałem dzisiaj i dwie godziny po rozpoczęciu rozgrywki kończyłem z wielkim bananem na twarzy, żądny dalszej rozgrywki (ale niestety musiałem wybrać matematykę). Jestem absolutnie zauroczony tym luźnym podejściem do gry, licznymi nawiązaniami do znanych marek popkultury i licznymi sposobami na pacyfikację swoich przeciwników. Wiem, że do Stillport wrócę już niedługo (najchętniej w kooperacji, jeśli ktoś dysponuje ST:TT i jest chętny na nagranie ze mną coopowego materiału na kanał Giernizonu to uderzajcie na PW, ale wymogiem jest minimalna elokwencja, inteligencja i nie piszczenie jak stare radio) i bardzo się cieszę na tą myśl.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 5m 56s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Wróć do Komputery & gry

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości