Giernizon.pl - portal o tematyce gier komputerowych.

Luźne rozmowy o grach, konsolach, blaszkach i internecie.

Postautor: Papilarny » 10 lut 2011, o 14:24

Obrazek
Giernizon.pl to portal o tematyce gier komputerowych i konsolowych tworzony przez grupę nieznanych, aczkolwiek ambitnych i uzdolnionych osób, które w temacie nie siedzą od wczoraj. Każdego z nas łączy pasja do grania i chęć dzielenia się nią z innymi i by to zrobić, stworzyliśmy nasz portal. Przez kilkanaście długich tygodni pracowaliśmy, by oddać w Wasze ręce projekt skończony i na nasze możliwości - wystarczający, by zacząć zabawę z budową portalu, który - kto wie - może za kilka lat będzie potrafił poważnie zamieszać na polskiej scenie portali o podobnej tematyce. W tym momencie potrzebujemy Waszego wsparcia i jak najczęstszego odwiedzania strony, a my gwarantujemy, że dostaniecie profesjonalne i przeanalizowane newsy, recenzje i zapowiedzi oraz inne formy pisemne związane ze światem gier. Do Waszej dypozycji oddajemy również forum, na którym można dyskutować na tematy wszelakie, aczkolwiek najczęściej powiązane z przyjętą na portalu tematyką cyfrowej rozrywki. To co, widzimy się na giernizon.pl? Start już o 20:00 i w konkursie do wygrania będzie oryginalna, polska wersja bestsellera od Bioware - Mass Effect 2.

Możliwe, że ostatnimi czasy zepsułem sobie tutaj opinię, ale nie powstrzyma mnie to od obiecanego "zareklamowania" swojego portalu, chociaż większość roboty odwaliła moja ekipa. Gra do wygrania pewnie dla Was znajoma, mam nadzieję, że zobaczymy się dzisiaj na naszym portalu :). Pozdrawiam i może warto by przemyśleć jakąś współpracę między giernizon.pl a chucktv.pl? Zobaczymy, co przyniesie przyszłość :).
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 9s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Postautor: PanCartoon » 14 lut 2011, o 17:09

A ja pozwolę sobie ocenić Waszą stronkę. Zacznę od tego, że nie wiem jak i czym popsułeś swoją opinię na forum, mam nadzieję, że nie chodzi o te pytania na SB kiedy będą napisy ;) Od razu rzuca się w oko przyjemna szata graficzna, kolory są imo fajne, stonowane, jedynie przeszkadza mi ta biel w tle newsów, słabo komponuje się z resztą ;) Podoba mi się rozkład stronki, czcionka oraz taki powiew nowoczesności - hmm, a propos czego pije - sam nie wiem, ale po prostu mam takie odczucie. Dalej, jesteście aktywni, a to na początku funkcjonowania serwisu jest bardzo ważne, co więcej nie ma jakiś rażących błędów, wszystko jest starannie napisane, przynajmniej ja nie zauważyłem niczego takiego. Szkoda, że na razie nie ma żadnych recenzji, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Życzę przede wszystkim powodzenia i wytrwałości, bo zdobycie jakiejkolwiek pozycji, wśród stron traktujących o grach, jest teraz niezwykle ciężkie. Jak na razie macie we mnie stałego czytelnika.
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Postautor: Papilarny » 14 lut 2011, o 17:20

Recenzje pojawią się wraz z nadejściem tych najbardziej oczekiwanych produkcji najbliższego miesiąca - mam tutaj na myśli dwa znakomicie zapowiadające się FPS-y, czyli Killzone 3 i Bulletstorm. Ilość recenzji jest na dzień dzisiejszy ograniczona, bowiem pieniądze na gry lecą z naszych kieszeni, ale staramy się je dobierać tak, by grę recenzowała osoba, która ów grą była wcześniej rzeczywiście zainteresowana. Natomiast w ciągu 24h postaram się dodać beta-test K3, bo zdążyłem już sobie nieco pograć. Dzięki za wsparcie, cieszę się, że zbliżamy się do tych 50 użytkowników :).
Awatar użytkownika
Papilarny

Windows XP Firefox

Postautor: Papilarny » 13 maja 2011, o 14:21

Jako, że mamy tutaj zbiorowisko osób wyjątkowo inteligentnych i znających się na grach (przede wszystkim) to pragnę i tutaj poinformować Was o rekrutację na stanowiska (dwa) redaktora na naszym portalu. W najbliższym czasie pojawi się nowy layout, zupełnie nowa strona, później będziemy działać w kierunku dofinansowania unijnego, ale to dosyć odległe (za jakieś pół roku) plany. Wymagania to:

- WYTRWAŁOŚĆ,

- trochę wolnego czasu (20 min dziennie + zrobienie jakiegoś materiału video typu "Piątkowe podsumowanie"/coś innego, co równie dobrze może wynagrodzić tą lukę),
- znajomość świata gier, wszelkich terminów, marek, producentów i tak dalej,
- korzystanie ze Skype,
- no i do pewnego czasu bycie w stanie zafundować sobie jakąś nową gierkę.

Chętnych zapraszam ze zgłoszeniami na PW. Liczę na to, że ktoś się skusi :). No i sorry za double.
Awatar użytkownika
Papilarny

Windows XP Firefox

Postautor: Papilarny » 8 kwie 2012, o 12:32

Po długiej, bo prawie dwumiesięcznej przerwie, wystartowaliśmy na nowo z zupełnie nowym wystrojem strony i nowymi siłami. Zapraszamy - http://www.giernizon.pl.
Awatar użytkownika
Papilarny

Windows 7 Firefox

Wróć do Komputery & gry

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości