[Dr.House] Ogólna dyskusja

Zapraszamy do świata najbardziej znanego diagnosty - Gregory House'a.

Postautor: Note » 23 gru 2010, o 13:34

Obrazek

Jest to serial z gatunku medycyny, nie ma zbytniej akcji ani wątku głównego po prostu serial opowiada o losach głównego tytułowego bohatera czyli Dr.Gregory House'a. Który jest ordynarny, irracjonalny można powiedzieć że chamski :D nigdy nie spouchwala się z pacjentami... a i do nich tez wyznaje pewną teorie - Wszyscy kłamią. Jako lekarz diagnosta jest bardzo bystry i równie inteligetny, jego sposób leczenia cechuje się głównie leczeniem i stawianiem diagnosty na pochybel z etyką :D co pewnie każdy widz/fan w tym serialu kocha i co sprawia że chodź będzie 10 sezon to i tak każdy wróci do niego by móc zobaczyć czym jeszcze nas House zaskoczy. To serial który fabularnie nigdy się nie powinien się skończyć!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Re: Ogólna dyskusja

Postautor: Mila » 23 gru 2010, o 17:07

House'a zaczęłam oglądać dawno temu, ogólnie nie przepadam za serialami medycznymi, ale w tym przypadku muszę przyznać, że podoba mi się pomysł na serial i głównego bohatera. Charakterystyczna postać House'a przyciągnęła przed ekrany dużą widownię. Mi osobiście również podoba się przedstawienie relacji lekarz-pacjent w trochę innym świetle niż zawsze, dlatego cięte żarty Gregory'ego, jego podejście do pacjentów i współpracowników jest ogromnym plusem serialu. Oprócz ciekawych postaci, mamy również do czynienia z intrygującymi przypadkami medycznymi, o ile przez pierwsze 4 sezony przypadki stawiane były na miejscu 1, tak teraz sezon 5 i 6 zeszły na dalszy plan, przez co niestety serial stracił w moich oczach. Według mnie przesadzają teraz z wszelkimi wątkami miłosnymi pomiędzy postaciami, wiadomo, że w każdym serialu potrzebny jest taki wątek, ale bez przesady. Dlatego, więc dla mnie House swoje lata świetności miał na początku, teraz sięgam po najnowsze odcinki tylko wtedy gdy nie mam co obejrzeć.
Awatar użytkownika
Mila
Kierownik sklepu

Online: 1d 18h 46m 9s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
    Windows XP Firefox

Postautor: Diuna16 » 1 sty 2011, o 20:14

No cóż...House'a nie da się nie lubić :)
Awatar użytkownika
Diuna16
Kierownik sklepu

Online: 1d 7h 9m 45s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Obecnie oglądam: Dexter
    Windows XP Chrome

Postautor: afgani » 2 sty 2011, o 14:42

Ja oglądam go od tak dawna, że nawet nie pamiętam kiedy zaczęłam ;-)
Wiem jedynie, że był tak zabawny i zarazem intrygujący, że od razu go polubiłam.
Docinki między Cuddy i House'm to już legenda przynajmniej u mnie :ok:
Zawsze się zastanawiałam, jak można leczyć pacjenta wcale do niego nie zaglądając i po tym filmie miałam odpowiedź :D
Jego "uzależnienie">lub zamiłowanie> od Vicodinu wow, gdyby był dostępny w Polsce był by to numer 1 wśród najlepiej sprzedających się środków przeciwbólowych :-P
Poza tym jego stosunek do swoich podwładnych jest straszliwie zabawny a jego gierki, żeby robili dokładnie to o co mu chodzi są po prostu genialne.
Jeden z najlepszych seriali medycznych jakie oglądałam o ile nie najlepszy ;-)
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Diuna16 » 2 sty 2011, o 16:09

Ja zaczęłam oglądam House'a dzięki moim rodzicom. Oni siedzieli w tym od dawna, co czwartek wieczorem oglądali, a ja zazwyczaj wtedy wykorzystywałam to, by dopchać się do kompa :) Ale w końcu kiedyś się dołączyłam no i spodobało mi się. Potem zaczęłam świrować na punktcie House'a tak, jak teraz, przy Chuck'u. Oglądałam w internecie, kupowałam całe serie na dvd. Teraz już trochę mi przeszło, mam do tego zdrowe podejście. Ale mam nadzieję, że Chuck nigdy mi się nie znudzi.
Awatar użytkownika
Diuna16
Kierownik sklepu

Online: 1d 7h 9m 45s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Obecnie oglądam: Dexter
    Windows XP Chrome

Postautor: Banera » 9 lut 2011, o 13:42

Nie wiem Note czy to tu mam pisać ale jestem pod wrażeniem odcinka 7x11, to najlepszy odcinek w tym sezonie i jeden z najlepszych w całej historii serialu. Baaaardzo dużo emocji, tak zdesperowanego Housa dawno nie widziałem, żeby mógł posunąć się do takich rzeczy. Naprawdę dużo się działo w tym odcinku, każdy z bohaterów miał swoje dylematy i nie małe decyzje do podjęcia. Miodzio! Czekam na jeszcze ;-)
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: CMP » 9 lut 2011, o 16:05

Mówicie, że House się rozkręca? Kurcze, muszę nadrobić, bo zatrzymałem się bodajże na 7x05 :)
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: chuck1234 » 9 lut 2011, o 17:01

Oj nowy odcinek Housa rewelacja. Więcej takich ! Ahh te zmagania z teściową : D
chuck1234
Assman

Online: 8h 25m 35s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 9 lut 2011, o 17:23

Dokładnie, ja już po trailerze 11 odcinka byłem mocno zakręcony. Taka zmiana house'a mocno ruszyła 7 sezon. Jeśli ktoś lub spoilery to niech sobie poczyta w temacie z info, newsami i spoilerami.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Chrome

Postautor: pllek_sinek » 9 lut 2011, o 21:11

Do House podchodziłem z dystansem, nieraz jak leciał na TVN to sobie obejrzałem.
I tu rodzi się moje pytanie - warto oglądać od początku do premierowych odcinków (od 1x1 do 7x11) ??
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows Vista Firefox

Następna

Wróć do Dr House

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości