Witajcie w świecie Buy More

Dział poświęcony światu BuyMore. Tutaj znajdziesz i poczujesz tylko i wyłącznie klimat zielonych koszul.

Postautor: Miss Beckett » 29 mar 2011, o 00:17

Obrazek

Witajcie w świecie Buy More!

Pomimo tego, że to temat poświęcony Buy More tu obowiązują zasady!

1. Uważamy na słownictwo
2. Piszemy na temat
3. Nie obrażamy innych użytkowników forum
4. Zabrania się kłótni
5. Każdy ma prawo brać czynny udział w dyskusji, wyrażać swoje zdanie i mamy obowiązek je uszanować
6. Post powinien być napisany poprawnie ortograficznie, bez błędów, bez literówek i BEZ CAPS LOCKA oraz nie mogą zawierać pojedynczych odpowiedzi typu TAK lub NIE.

Tematem przewodnim jest: Ulubiona scena z Buy More, opisujcie Wasze odczucia na temat wybranej przez siebie sytuacji !!

Mam nadzieję, że miło tu spędzicie czas !
Viva! BUY- MORIA
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: Karish » 29 mar 2011, o 11:58

Moją ulubioną sceną z BuyMore (choć jest ich wiele) jest pierwszy występ Jeffstera z piosenką "Africa". Poza tym lubię też odcinek, w którym Jeff śpiewa sam tę piosenkę "My name is Jeff", a ludzie przechodzą po prostu, bo są przyzwyczajeni że w tym sklepie dzieją się takie dziwne rzeczy.

Za ten post autor Karish otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
Awatar użytkownika
Karish
Kierownik sklepu

Online: 5d 20h 15m 42s
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: afgani » 29 mar 2011, o 12:35

To również moja ulubiona scena w Buy More ale najbardziej lubię chyba jak zniknął cały sprzęt i było to całe zamieszanie.
Historia z zagubionym pierścionkiem i jak Morgan pomyślał, że Chuck zamierza się oświadczyć.
Ale najbardziej to chyba przoduję zabawa z tym jedzeniem różnych rzeczy. :P

Za ten post autor afgani otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 29 mar 2011, o 12:38

Moim zdaniem najlepsze były sceny jak Jeffster urządzał szpiegowanie ładnych dziewczyn. Tam chyba Ana się też przewinęła. W każdym bądź razie, to było mega! Ogólnie sceny w BuyMore z udziałem Lestera i Jeffa mają swój jedyny i nie powtarzalny urok. Więc na pytanie ulubiona scena? Odpowiem, że wszystkie z udziałem Jeffster ;)

Moje odczucia? Głęboki przypływ fali humoru., błysk w oku i dojście do wniosku, że Lester i Jeff zachowaniem jak i szczerymi rozmowami miedzy sobą tworzą idealne rozbawianie w bardzo profesjonalnym wykonaniu.

Za ten post autor Note otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: cinek » 29 mar 2011, o 17:52

dla mnie większość scen z Buy More rządzi i można by powiedzieć że są kwintesencja tego serialu. W pierwszym czy drugim sezonie było naprawdę wiele ciekawych akcji w BUY-MORII, z czasem to się niestety trochę zmieniło.
Jedna z najbardziej miażdżących scen, to ta w której Emet informuje wszystkich iż będą wysłannicy oglądać jego pracę i oczekuje żeby byli 'grzeczni' i pracowali :D potem narada pracowników i słynna przemowa Morgana: "skup się, przeciwnie! Emet wie też, że wiemy, że on wie, że wiemy, a ponieważ wie, że my wiemy, że on wie, że my wiemy to chce żebyśmy byli grzeczni." i odpowiedź Lestera po chwili rozkminy: "Zgadza się! Nie wiem jak to się dzieje ale jesteśmy genialni." Odcinek bodaj 2x20 :) . Występ z piosenką 'Africa' też niezły, fajnie że spełniło się ich marzenie :D Ogólnie to Jeff ("80% moich stosunków z kobietami odbyło się bez ich wiedzy... Chuck: zastanawia mnie pozostałe 20") , Lester, Morgan i Big Mike ('w twoim domu trochę spraw było zaniedbanych, trzeba przetkać rury...' haha) to postacie na pewno niezastąpione dla mnie ;).

Za ten post autor cinek otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
cinek
NerdHerd

Online: 3d 16h 48m 7s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Firefox

Postautor: MagnaciQ » 29 mar 2011, o 18:05

Hahaha :d Cinek masz całkowitą racje. Scena z "my wiemy że on wie..." jest po prostu genialna xD, nieźle się uśmiałem oglądając ją. Oczywiście wszystkie sceny w których brał udział zarówno Lester jak i Jeff są świetne. Bez nich ten serial byłby o wiele gorszy :). Niestety w tym sezonie już nie ma tylu akcji z ich udziałem. Mimo to i tak jest na prawdę fajnie :).

Za ten post autor MagnaciQ otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
Awatar użytkownika
MagnaciQ
NerdHerd

Online: 11d 11h 25m 50s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: S.Walker i K.Beckett
Obecnie oglądam: Castle / HIMYM / Chuck
    Windows 7 Chrome

Postautor: Banera » 29 mar 2011, o 21:21

Dla mnie jedna z najlepszych akcji była w 2x04 kiedy Lester pod nieobecność Big Mike wprowadził nową politykę cenową :D Hehehe rozdawali praktycznie towar a teksty mnie rozłożyły na łopatki :D Niektóre z nich czasem używam w rozmowie z klientem żeby było weselej :P
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: mati9743 » 1 wrz 2012, o 19:34

Moją ulubioną sceną z Buy More jest odcinek, w którym do sklepu wjeżdża samochodem bandyta. Udaje, że tylko jest zagubionym człowiekiem, który chciał tylko kupić dzieciom prezenty na święta. W tym czasie Chuck staje na wysokości zadania i stara się pomóc porywaczowi wierząc w jego dobre intencje przy wypuszczeniu zakładników. Piękny i romantyczny moment jest, gdy Chuck daje Sarah bransoletkę swojej mamy jako symbol jego miłości. Śmieszną chwilą w tym odcinku jest obezwładnienie bandyty przez Kapitana Czada, Big Mike itd. Odcinek ten przedstawia wiele emocji i tych kilku minutach. Od śmiechu wychodzącego z naszych ust gdy patrzymy na ten odcinek przez odwagę ludzi powstrzymujących bandyte, który okazał sie tajnym agentem wroga, do smutku gdy Chuck został rozpoznany i mięli go wywieźć do swojej bazy.

PS jeśli ktoś pamięta to mógłby mi powiedzieć jaki jest numer tego odcinka bo z wielką chęcią obejrzę go jeszcze raz. :dance:
Awatar użytkownika
mati9743
NerdHerd

Online: 22h 16m 56s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: krp92 » 2 wrz 2012, o 16:35

Chuck Versus Santa Claus 2x11 (też lubię).
Jak dla mnie odcinek 3x09, w którym agenci Kręgu podają się za kupców Buy More też jest dobry. Cała akcja toczy się wokół Buy More. Jest to też odcinek, w którym Chuck wyjawia w końcu prawdę Morganowi i mamy przyjemność usłyszeć kolejny koncert Jeffsteru :)
krp92
Assman

Online: 5d 15h 30m 44s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Obecnie oglądam: Dexter, Castle, Arrow
    Windows 7 Chrome

Wróć do Buy-Moria

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość