Opowieści z polskiego Buy More - Epizod 2

Tutaj możesz przeczytać opowieści z polskiego Buy More. Oparte na faktach!

Postautor: Banera » 9 kwie 2011, o 15:55

Episode 2: Banera vs. Prezent mikołajkowy.

Grudzień to czas szału zakupów, który ogarnia dosłownie wszystkich. Właśnie mieliśmy początek najlepszego okresu w roku. Tuż po zebraniu, na którym usłyszeliśmy od Bufoka jak bardzo na nas liczy w tym miesiącu, jacy to my zajebiści jesteśmy i jeszcze parę innych frazesów, których nauczył się na szkleniu kierowników w motywowaniu załogi, udałem się z Mareckim na RTV aby pomóż Bartowi wystawić i nastroić parę telewizorów.

- Co tam Bart? Jak Ci idzie? - pytam.
- A weź. Chyba zjeb.... jest ten telewizor bo już od 10 min. szukam sygnału na nim i nic nie łapie. Zaraz go spakuje i na serwis wyśle.
- A że tak głupio zapytam, antenę podłączyłeś do niego?
- No proszę Cie, za kogo Ty mnie... - powiedział odsuwając jednocześnie telewizor i zaglądając aby potwierdzić że nie jest idiotą.

Antena była nie podłączona :) Marecki oparł rękę na jego ramieniu i rzekł:

- Weź już przestań pić bo się gubić zaczynasz :)

Wracam się z Mareckim na stanowisko informacyjne po dwa śrubokręty, które potrzebne nam będą do przykręcenia podstaw do telewizorów LCD. Punkt informacyjny mieścił się na moim dziale IT, ot takie małe biurko z komputerem w którym mogliśmy sprawdzać ceny i zamawiać towar na życzenie klienta. Kiedy wyciągałem śrubokręty z szuflady zauważyłem kontem oka starszego pana, który wraz z swoim wnuczkiem przyglądał się mojej nowo powstałej wystawce. Moja duma. Zawsze w grudniu każdy na dziale robi jakąś małą wystawkę z produktami które mogą się świetnie sprzedawać na święta. Ja w tym roku zamówiłem sobie jakieś 30szt. kilku modeli kierownic do komputera podpinanych pod USB. Na podeście ustawiłem nowiutkiego kompa specjalnie skonfigurowanego pod "gracza", 22-calowy monitor oraz jedną z najtańszych kierowniczek jakie miałem na sklepie aby również ceną zachęcić do kupna. Zainstalowana gra Test Drive Unlimited pozwalała na przetestowanie sobie kierownicy przed zakupem. Byłem dumny z tej wystawki bo nikt obojętnie nie mógł obok niej przejść :)

- Co, podoba się kierownica? - zapytałem wyraźnie zainteresowanego dziadka, który trzymając wnuczka za rączkę, dotykał kierownicy.
- No podoba się, podoba. A ile taka kierownica kosztuje?
- To jest model, który w tej chwili mamy w mikołajkowej promocji i kosztuje 89zł
- Ooooo! Widzisz wnuczusiu, to jak dziadek dostanie rentę to Ci na mikołaja kupi taką kierownice.

Dziadziuś obrócił się i chcąc już odejść nagle zadał kolejne pytanie:

- Ale zaraz, zaraz! Żeby pograć w takie autka to trzeba oprócz kierownic taką grę tak?
- No tak, żeby zagrać to potrzebna jest gra bo w komplecie z kierownicą nie ma żadnej. Akurat ta gra kosztuje 39zl.
- Ooooo! Widzisz wnuczusiu, to dziadek jak dostanie rentę to kupi Ci i kierownicę i grę do kompletu.

Oczy 8-9latka zaświeciły się jeszcze mocniej słysząc słowa swojego dziadka. Starszy pan znów zrobił parę kroków w stronę wyjścia po czym obrócił się w moją stronę wyraźnie zaniepokojony czymś.

- Ale chwila, chwila! Żeby pograć w takie autka, taką kierownicą to trzeba mieć komputer tak? - padło kolejne pytanie dziadka.
- :) Oczywiście, że tak.
- A ile taki komputer kosztuje?
- Ten co tu stoi razem w zestawie z monitorem, klawiaturą, myszką i z oryginalnym systemem Windows to 2499 zł
- Ohoho! Oj wnuczusiu dziadek to Ci w tym roku znów czapeczkę chyba kupi :D

Można wybaczyć dziadkowi, że nie łapie się w tych wszystkich technologiach ale sytuacja mnie rozbawiła :) Wnuczusia zdecydowanie nie ;)

Za ten post autor Banera otrzymał podziękowania - 6
CMPMrBrackleyNotepllek_sinekRzelekSzym
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: CMP » 10 kwie 2011, o 14:15

To dziadek xD Od "dupy" strony chciał zagrać w wyścigi :D I znowu wnuczek z czapeczką wyląduje :whistle
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: xaldis » 10 kwie 2011, o 14:52

No to wnuczuś się troszkę zawiódł :D A miało być tak pięknie... :lol:
xaldis
Assman

Online: 7h 59m 24s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: anusja » 11 kwie 2011, o 20:06

i znowu genialnie :lol: jak tak dalej pójdzie, to staniesz się dla mnie sensem tej stronki :) czekam z niecierpliwością na kolejne opko :*

Za ten post autor anusja otrzymał podziękowanie od
Note
anusja
Sprzedawca z BuyMore

Online: 6h 24m 38s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows XP Firefox

Postautor: Rangers » 12 kwie 2011, o 00:01

Świetne :lol:
Sam w pracy miałem zawsze kontakt z ludźmi i wiem jak dziwne sytuacje się na prawdę zdarzają :lol: Aż ludzie potem nie chcą wierzyć :D
Tak a propos Banera - ile sezonów Opowieści z polskiego Buy More przewidujesz???
Bo zapotrzebowanie jest ogromne :P

Za ten post autor Rangers otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
Rangers
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 7h 3m 45s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Charah
Obecnie oglądam: Chuck
    Windows XP Chrome

Postautor: Banera » 13 kwie 2011, o 18:21

Nie zastanawiałem się nad ilością epizodów, a Ty mnie o sezony pytasz :D Nie sądziłem, że ktoś to będzie czytał ale będę pisał dopóki mi się historyjki nie skończą ;) albo pamięć nie zawiedzie. Zobaczymy ile będzie, wszystko wyjdzie w trakcie. Na razie się nie martw bo jeszcze kilka napisze na pewno, a i może się jakieś bonusy pojawią w formie zdjęć i filmików ale nic nie obiecuje :P

Za ten post autor Banera otrzymał podziękowanie od
CMP
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Diuna16 » 16 kwie 2011, o 15:05

Biedny wnuczuś. Dziadek już mu narobił smaku na grę i kierownicę, a tu czapa!
Awatar użytkownika
Diuna16
Kierownik sklepu

Online: 1d 7h 9m 45s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Obecnie oglądam: Dexter
    Windows 7 Chrome

Postautor: Stoner » 10 sie 2011, o 08:57

Może czapka była chociaż fajna xD
Awatar użytkownika
Stoner
Sprzedawca z BuyMore

Online: 5h 32m 43s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Statek, Teoria Wielkiego Podrywu.
    Windows XP Opera

Wróć do Opowieści z polskiego Buy More

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości