[1x04] Chuck Versus the Wookiee

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
8
80%
9
2
20%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 10

Postautor: Brighty » 19 maja 2011, o 23:13

Carina mówiła po szwedzku, bo to jest język ojczysty Mini Aden. Carina się jeszcze pojawi, ale nie tak często jak byśmy wszyscy (z Morganem na czele) chcieli. Więcej nie powiem, żeby nie spoilerować.

Tylko jedno mam pytanie: czemu Chuck miałby nie uwierzyć Carinie? Generalnie była dużo bardziej uczciwa niż Sarah.

:read:
I przy okazji, dobra robota przy pisaniu o odcinkach.

Za ten post autor Brighty otrzymał podziękowanie od
Sercio
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 6 lip 2011, o 10:28

Odcinek świetny i jak zwykle emocjonujący. Carina dała wszystkim bohaterom nieźle popalić. Wiedziałam od początku, że Carinie nie można ufać, jest strasznie podstępna, a jednak to jej Chuck uwierzył. Wszystko przez to, że ta laska nagadała o Sarze. facepalm Jej ucieczka była dla mnie zaskoczeniem widać, że wszystko sobie zaplanowała. Kiedy Sarah i Casey zostali zatrzymani przez tego gościa to miałam niezłą bekę kiedy zobaczyłam Caseya, przywiązanego do barierki łóżka w bokserkach. :D No, ale chłop jak zwykle sobie poradził i zasadził wszystkim w łeb kawałkiem barierki. :hehe: Co do samej akcji ratowania Sary, bardzo mi się podobało, że Carina jednak pokazała, że nie jest egoistyczną małpą i poszła uratować Sarę z Chuckiem. Żal mi Morgana, że Carina go tak potrakowała, ale niech się chłopak cieszy, że w ogóle zwróciła na niego uwagę, a co dopiero, że go pocałowała.
9/10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Fedora Firefox

Postautor: theg » 19 cze 2012, o 09:56

Zastrzelcie mnie, ale co Sarah mówi po polsku? Nagrałem sobie powtórkę i powtarzam sobie ten fragment 10ty raz i jedyne słowo które rozumiem to "mamus(h)ia".
theg
Obibok z BuyMore

Online: 58m 36s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Chrome

Postautor: CMP » 19 cze 2012, o 14:35

"Tylko jak rzucisz jak twoja mamusia".

Za ten post autor CMP otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 7s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

[1x10] Chuck Versus the Nemesis

Postautor: sadfgc » 21 wrz 2012, o 09:08

Odcinek miejscami w akcji szpiegowskiej zawodził... bardziej mam na myśli pierwsze podejście do próby wypożyczenia brylantu z posiadłości futrzanego. Z drugiej strony jakoś nie bawił mnie humor w tym odcinku, no może tylko poszczególne sceny czy jakoś zabawne docinki. Z trzeciej już strony mało było jakiejkolwiek dłuższej akcji w BuyMore. Ale oczywiście poza takimi ubytkami odcinek trzymał fason, bo spotkanie Cariny i Sarah przyniosło wiele spięć i jednej walki kociaków. No i trochę między wierszami dowiedzieliśmy się czegoś o Sarze, to jak ma na drugie imię, oraz, że nie przepada za oliwkami. Podoba mi się to jak budowane są tutaj uczucia między Sarą a Chuckiem takie powolne i zachwiane dążenie do pierwszego upragnionego pocałunku. Pierwsze wrażenie jakie odczułem do Chucka to, że był zazdrosny jak dowiedział się, że Sarah kręciła z Brycem. I teraz pytanie czy zazdrościł Bryceowi przez co czuł zazdrość, czy to, że Sarah ze względu na związek z Larkinem nadal coś do niego czuję.

Note, zauważyłeś humor w tym odcinku, brawo :D Odcinek całkiem niezły, ale imo najsłabszy z całego pierwszego sezonu. Nie polubiłem Cariny, dopiero po odcinku w 3. sezonie zacząłem ją darzyć sympatią. Wydaję mi się, że Chuck był zazdrosny o Bryce'a i bał się, że Sara nadal coś do niego czuje, bo przecież po co go okłamała. Jedyne pozytywy tego odcinka są takie, że dowiadujemy się czegoś więcej o naszej blondwłosej piękności oraz to, że powoli zaczyna iskrzyć między Chuckiem i Sarą.
sadfgc
Obibok z BuyMore

Online: 2m 18s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows XP Firefox

Postautor: Gitarzystka » 29 gru 2015, o 00:29

Ktoś wie może co to za gra, w którą grają na początku odcinka? :)
Awatar użytkownika
Gitarzystka
Członek Teamu Bartowski

Online: 8d 13h 25m 29s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: WC,Chuck,TVD,TBBT, HIMYM,Wilfred,Castle
    Windows 7 Chrome

Postautor: itec » 29 gru 2015, o 17:57

Poszukałem trochę i powinna być to planszówka " Know Ya"

Za ten post autor itec otrzymał podziękowanie od
Gitarzystka
Awatar użytkownika
itec
Assman

Online: 25d 12h 1m 43s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
    Windows 7 Chrome

Poprzednia

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość