[1x01] Chuck Versus the Intersect

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
28
88%
9
3
9%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%

Liczba głosów : 32

Re: [1x01] Chuck Versus the Intersect

Postautor: Brighty » 7 lip 2011, o 22:07

PanCartoon pisze:Chuck to mężczyzna. Proszę mi tu marnie nie trollować :stop: :nono: :czytaj:

:lol:
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Turek » 14 lip 2011, o 00:23

@Brightly Nigdy nie twierdziłem, że Chuck to tylko i wyłącznie komedia, to by była straszna ignorancja z mojej strony, natomiast nadal utrzymuję, że sposób w jaki "wymieszali" komedię, akcję i dramat w sezonie pierwszym i drugim był do tego stopnia dobry, że trudno byłoby to kontynuowac przez resztę serialu. W tym wszystkim nawet odrobina humoru w kluczowych momentach nie zepsuła ani realizmu, ani klimatu :)
Awatar użytkownika
Turek
Sprzedawca z BuyMore

Online: 12h 7m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Charles
Obecnie oglądam: Breaking Bad 4, Suits 1
    Windows Vista Chrome

Postautor: Brighty » 14 lip 2011, o 01:22

Więc jeżeli nie potrafią kontynuować humoru na poziomie, to niech go ograniczą. Bo w sezonie 4 zdecydowanie ładowali go tam, gdzie nie było potrzeby. Generalnie raz za razem miałem wrażenie, że przy pomocy dowcipu próbują łatać dziury w scenariuszu i w kreacji postaci. Albo rozbijają potencjalnie dramatyczną sytuacje (których bardzo brakowało) dla zaspokojenia "komedyjności".
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: adik26barca » 20 lip 2011, o 20:26

Bardzo fajny odcinek, ponieważ wszystko się zaczyna Chuck poznaje Sarah ... i wiemy co się dzieje dalej
adik26barca
Obibok z BuyMore

Online: 28m 45s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah
    Windows 7 Firefox

Postautor: Turek » 22 sie 2011, o 23:02

@Brighty Nie napisałem, że nie mogą, tylko że to jest trudne do wykonania. Przede wszystkim ludzie, którzy byli odpowiedzialni za scenariusz, a doszli w późniejszych sezonach okazali się kompletną klapą. Po drugie, wątki które wprowadzili w 3 i 4 sezonie kompletnie odbiegają od stylu serialu z 1 i 2 sezonu i które też okazały się klęską (w mojej ocenie), na przykład (SPOILER)
Spoiler:
a raczej to czego nie było między jednym a drugim... Zdecydowanie zbyt duży przeskok, który zrujnował doszczętnie klimat i ani trochę mnie nie przekonał. Może faktycznie łatwiej jest zrezygnowac z robienia odcinków na wzór tych pierwszych, ale dla wielu będzie to wyrzucenie z serialu tego, co było w nim najlepsze. Co poradzic, w tej sytuacji chyba nie da sie zrobic już nic, historia potoczyła się tak a nie inaczej, a Checkpoint'u między sezonem drugim a trzecim nie ma :)

Odpowiedź trochę spóźniona ale nie odwiedzam forum zbyt często ;p.
Awatar użytkownika
Turek
Sprzedawca z BuyMore

Online: 12h 7m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Charles
Obecnie oglądam: Breaking Bad 4, Suits 1
    Windows Vista Chrome

Postautor: prso94 » 2 paź 2012, o 07:06

Chociaż kocham Chuck'a zawsze zwracam uwagę na szczegóły, a że oglądam serial po raz kolejny w każdym odcinku dopisze niedopatrzenia scenarzystów :) :
1) Chuck sciąga taśmy z palców po imprezie urodzinowej, następnie podczas pisania "attac troll with nasty knife" nadal je ma na lewej ręce + 1 na palcu prawej ręki, którym wciska enter :)
+ kilka poprzecinanych scen
prso94
NerdHerd

Online: 18h 32m 13s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Charah
Obecnie oglądam: Chuck, Dexter, Himym, Big bang
    Windows XP Opera

Postautor: Cymon » 28 gru 2012, o 04:37

Chuck to jeden z najlepszych serialów :) co prawda, pierwszy odcinek który oglądałem nie był pierwszym z pierwszego sezonu (bodajże na tvn ie albo tvn ie 7 leciało), ale mnie zainteresował. Potem obejrzałem 1 odcinek , bo jak leciały inne odcinki na tvn ie (chyba) (które oglądałem jako pierwsze), to rodzice z którymi mieszkałem, nie chcieli tego oglądać, więc wszystko obejrzałem przez internet. Historia opowiada o zwykłym facecie któremu się nie udało (studia, rzekomy przyjaciel), nagle się okazuje że w głowie ma komputer (wysłany przez byłego przyjaciela). Potem interesuje się nim piękna kobieta, tzw. z wyższej półki :P no i sama akcja i dawka humoru, to wszystko zachęca do oglądania dalszych części serialu. Do tego główny bohater jest dobrym i sympatycznym człowiekiem, nagle zna tajemnice wagi państwowej :D Sarah-ładna kobieta do tego inteligentna i przebiegła (w dalszych częściach wrażliwa). Casey-zimny drań i zabójca, zastanawiałem się co go uczyniło takim człowiekiem (odpowiedzi w daszych odcinkach ;) ), Morgan-gra głupkowatego człowieka, ale nie można powiedzieć że nie jest b dobrym i wiernym przyjacielem, ale nie da się go nie lubić :P :D rodzina "Czadów"- czadowa :D

P.S. Oglądam wszystko jeszcze raz, tylko że już nie w takim tempie, jak za pierwszym razem :)
Cymon
Obibok z BuyMore

Online: 42m 49s
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Firefox

Re: [1x01] Chuck Versus the Intersect

Postautor: Woreczek » 8 sie 2013, o 14:28

Najlepszy ;)
Woreczek
Obibok z BuyMore

Online: 7m 25s
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Poprzednia

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość