[1x01] Chuck Versus the Intersect

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
28
88%
9
3
9%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%

Liczba głosów : 32

Postautor: Karish » 24 mar 2011, o 13:58

Pilot był naprawdę bardzo dobry. Takie wprowadzenie w życie Chucka, którego życie potraktowało có.. niezbyt przyjemnie. Zdrada przyjaciela, dziewczyny, wywalenie z ostatniego roku studiów, beznadziejna praca, idiotyczni koledzy.. I nagle jego życie wywróci się o 180%, choć Chuck jeszcze dobrze o tym nie wie...
Awatar użytkownika
Karish
Kierownik sklepu

Online: 5d 20h 15m 42s
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: Chichocik » 24 mar 2011, o 22:16

To jest fantastyczny odcinek i nie sposób się nie zgodzić z przedmówcami. A do tego, zawsze teraz, gdy oglądam ten odcinek po raz kolejny, przypomina mi się tekst Sary z odcinka 3x13: "Chuck, I fell for you a long *long* time ago. After you fixed my phone, and before you started diffusing bombs with viruses."

I chyba wkrótce po raz kolejny sobie ten odcinek przypomnę.

Alko lepiej całą serię. :good:
Awatar użytkownika
Chichocik
Sprzedawca z BuyMore

Online: 7h 10m 33s
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Ulubiona postać: zerknij na avatar
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, Nikita i inne
    Windows Vista Firefox

Postautor: FlashBack » 20 kwie 2011, o 19:06

A więc zacząłem moją przygodę z Chuckiem i szczerze powiedziawszy, to najlepszy odcinek pilotażowy serialu, jaki kiedykolwiek widziałem. Świetne postacie. Każdego da się lubić, a w moim systemie oceniania seriali jest tak, że jak mam jakąś ulubioną, to jest to plus jeden do oceny. Tu, chociaż był to jeden epizod, może nie ulubionych, ale polubionych postaci mam już kilka. Sarah, jest piękna, ma zniewalający uśmiech i wspaniałą figurę. Chuck, (nie)przeciętny chłopak, bardzo go polubiłem, sam aktor doskonale pasuje do tej roli. Morgan, idiota w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jego niski wzrost i zarost, a także upodobania i gadki zrzucają z krzesła. Casey, którego znam jeszcze z serialu Day Break, gdzie także polubiłem go od pierwszych minut. Genialna muzyka. Choć głośna i krzykliwa, to nie przeszkadza w odbiorze, wręcz przeciwnie, pasuje i daje kopa. Niesamowita akcja. Wszystko działo się tak szybko, z polotem, nie można się było nudzić. Spoglądając na licznik, mierzący czas do końca seansu, nie myślałem 'Boże, kiedy to się skończy...', tylko 'Boże, żeby to trwało jak najdłużej!'. Ciekaw jestem czy Sarah poczuła coś do Chucka, czy to jest tylko taka gra, żeby przechwycić go na swoją stronę. Nie mam złudzeń, że będą w końcu razem, ale mimo wszystko ładnie razem wyglądają. Przyjąłem zasadę, że dla serialu ustalam system oceniania dopiero po obejrzeniu co najmniej pięciu odcinków, jednak nie ma żadnych przeszkód, żebym nie mógł już teraz dać 'Chuck vs the Intersect' 10/10. Jestem taki napalony, lecę po więcej : )

Za ten post autor FlashBack otrzymał podziękowania - 3
KarishNotePanCartoon
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Sercio » 18 maja 2011, o 18:58

Cóż...
Jakże trochę mi to zajęło, tak już jestem po pierwszym odcinku Chucka.
Tak, tak, zaczynam nowy serial, poznaje nowych bohaterów, nowe przygody, oraz nowe wrażenia, bo takiego serialu nigdy wcześniej jeszcze nie widziałem.
Zaczyna się dramatycznie, szykuje się akcja, a tu Chuck zwiewa ze swojej imprezy urodzinowej :D
Koleś wydaje się być większym nerdem ode mnie, i jest przezabawny, już go lubię, poza tym, plusik za Gears of War :-)
Podoba mi się ta scena w wykonaniu Bryce'a, ukazująca takiego prawdziwego agenta w akcji, którym Chuck również może zostać, oczywiście agentem "w jego stylu" :D
Chyba nie polubię tego Caseya, nie dość, że zabił Bryce'a, to jeszcze miał zamiar zabić Sarah, bastard :(
Co do naszej laseczki zaraz wrócimy, bo naszemu tytułowemu bohaterowi właśnie został wysłany e-mail z zaszyfrowanymi, tajnymi danymi rządu, ani to trochę fajne, bo go wszyscy ścigają i w ogóle, kipawa.
W bardzo interesujący sposób te informacje się mu ukazują, zdjęcia, filmy itd. Nerd właśnie stał się komputerem, czyż to nie jest marzenie każdego maniaka komputerowego? :D
I tu wchodzi nasz kociak, mrrraaauuu, banan na twarzy się pojawił jak ją zobaczyłem, niepozorna z wyglądu i słodka, ale tygrysica z niej że mnie ciarki przechodzą :lol:
Jest to jedna z moich ulubionych aktorek i najpiękniejszych, jakie widziałem, tak więc baardzo duży plus że gra w tym serialu, co oczywiście tylko mnie motywuje do dalszego oglądania, pod warunkiem że scen takich jak te przed randką, będzie znacznie więcej :hehe:
Muszę przyznać, że jak na kogoś takiego jak Chuck, szło naprawdę, ale to naprawdę dobrze, brawo dla niego :brawo:
Sarah, wydaje się być bardzo dobrą agentką, zwłaszcza że jest po stracie ukochanego, no i improwizacja z tańcem a neutralizowaniem agentów NSA, bardzo seksowne.
Ucieczka skojarzyła mi się z filmem "Wanted", tam było to przedstawione dość podobnie, również w samochodzie.
Co mi się podoba w serialu, to to że potrafi być tak samo zabawny, co i pełny akcji, jak np. ten dramatyczny bieg do bomby, która Chuck sam rozbroił, i to za pomocą bardzo fajnego wirusa :D
Więc chyba tak to ogólnie będzie wyglądać, będzie jakaś nowa sprawa, Sarah i Casey, któremu dam jeszcze szansę na mój szacunek; zwrócą się do Chucka, opowiedzą mu o tym i o tym, on sobie coś tam przypomni, ktoś chce kogoś zabić itd. oni ich powstrzymują i w taki sposób ratują świat przed zagładą... :P
Mi to odpowiada, nawet jeśli zapowiada się on monotonny, nie ma problemu, zawsze to jakaś odskocznia od House'a czy innych seriali, a tak to dobrze jest zapoznać się z czymś nowym, z czymś co mnie wciągnie, z czym będę mógł pogadać z innymi na luzie, ale jeszcze nie teraz, bo to dopiero pilot, a 4 sezony dopiero przede mną. Ciekawe co mnie przez ten czas spotka...
Sercio, Tylko nie panikuj

Za ten post autor Sercio otrzymał podziękowania - 9
afganiCMPFlashBackGriszaMiss BeckettnapisyNoteRashelSzym
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 18m 18s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Firefox

Postautor: Rashel » 29 cze 2011, o 16:52

Naprawdę świetny odcinek, zachęca do dalszego oglądania serialu, a nie tak jak w innych produkcjach.
Pomysł z tym sklepem BuyMore jest naprawdę świetny, bo łączy się z tym wiele wątków. Podobało mi się pierwsze spotkanie Chucka i Sarah i ten wątek z kamerą był genialny, gościu ma wiedzę na temat kamer, że nie ma co. Już ja wiem więcej, ale przynajmniej było śmiesznie. facepalm Ellie i Devon zrobili na mnie od początku dobre wrażenie, fajna z nich parka. Poza tym podoba mi się jak Chuck i Ellie są ze sobą zżyci. Skoczyliby za sobą w ogień, a to cenię. Ale oczywiście najlepsza w tym odcinku była randka Sarah i Chucka! :whistle Świetnie się dogadywali w tej restauracji i na oko było widać między nimi chemię. Taniec w tym klubie był ostry :D Chuck był tak zapatrzony w twarz Sarah, że nawet nie zauważył, że ona rzuca sztyletami w atakujących. Kiedy zobaczyłam Casey'a, od razu wiedziałam, że to będzie gość! Ma świetne miny. A ta końcowa akcja z rozbrajaniem bomby - :D Chuck miał genialny pomysł.
Oprócz tego podoba mi się pomysł umieszczenia intersekta w głowie Chucka i jeszcze jedno: Morgan strasznie mnie wkurza póki co, ale mam nadzieję, że to się zmieni, bo dużo go w serialu. :P
Oceniam odcinek na 10! Strasznie mi się podobał.

Za ten post autor Rashel otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Postautor: Turek » 3 lip 2011, o 22:50

Jak dla mnie najlepszy odcinek jaki nakręcili, w jednym z dwóch najlepszych sezonów Chucka (Seria pierwsza i druga oczywiście ;) ). Słyszałem różne opinie na temat tego, jak powinien wyglądac całokształt serialu, wiele osób mówi, że brak powagi w niektórych scenach rujnuje klimat, może i tak, ale to przecież komedia i sposób w jaki został nakręcony sezon pierwszy jak i sezon drugi był dla mnie najlepszy. Ten odcinek zachęca do oglądania serii swojskością, niesamowitą obsadą, humorem i odrobiną akcji. Niestety zacząłem oglądac serial w momencie, gdy emitowany był już sezon 4 i od pewnych spoilerów nie dało się uciec, o tyle gdy oglądałem pierwsze odcinki w ogóle mi to nie przeszkadzało. Odcinek naprawdę genialny, po takim pilocie nie mogli powiedziec nie Chuckowi :)
Awatar użytkownika
Turek
Sprzedawca z BuyMore

Online: 12h 7m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Charles
Obecnie oglądam: Breaking Bad 4, Suits 1
    Windows Vista Chrome

Postautor: Xian » 3 lip 2011, o 23:27

Ja Dowiedziałem się o Chack'u przez przypadek gdy u wujka zobaczyłem z 2 sezonu odcinek 1 to mnie zaciekawiło w sezonie 1 moim zdaniem odcinek 1 był najlepszy Jak Bryce przesłał chuckowi tę wiadomość a morgan siedział u chucka i grał i jak chuck odgadł zagadkę z Zorka a potem jak w Buy More podeszła do nie go Sarah a on zrobił tą akcję z kmerą to było :good: :good: :good: :good: i jeszcze jak morgan w walce z ninja dowalił chuckowi asz się pod jarałem 10000/10

Za ten post autor Xian otrzymał podziękowania - 2
PanCartoonPapilarny
Awatar użytkownika
Xian
Assman

Online: 15h 1m 24s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5, Gra o Tron, Dr Hous
    Windows XP Chrome

Postautor: Gorgutzz » 6 lip 2011, o 20:40

Pierwszy odcinek Chucka oglądałem w telewizji( na TVN chyba leciało) i początek jest bardzo dobry wygląda jak prawdziwa akcja szpiegowska, a okazuje się, że Chuck ucieka z Morganem z własnych urodzin. Myślałem, że padnę ze śmiechu. Wsiąknąłem i zacząłem oglądać wszystkie odcinki z pozostałych sezonów. Najlepszy odcinek pilotażowy jaki widziałem, który zachęca do oglądania następnych
Awatar użytkownika
Gorgutzz
Greta

Online: 24d 20h 49m 9s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Za dużo żeby wymieniać
    Windows 7 Chrome

Re: [1x01] Chuck Versus the Intersect

Postautor: Brighty » 7 lip 2011, o 21:32

Turek pisze:wiele osób mówi, że brak powagi w niektórych scenach rujnuje klimat, może i tak, ale to przecież komedia i sposób w jaki został nakręcony sezon pierwszy jak i sezon drugi był dla mnie najlepszy.

Twierdzenie, że Chuck jest komedią (i kropka) jest na tyle duuużym uproszczeniem, że muszę się nie zgodzić. Od początku Chuck jest mieszanką gatunkową, elementy komedii też mamy, ale również szpiegowskie, dramat i akcję. I jeżeli komedia zaczyna dominować i niszczy dramat i sprawia, że akcja przestaje być wiarygodna, wtedy jest źle. Ale ten zarzut nie dotyczy pilota czy pierwszych dwu sezonów (tu jesteśmy generalnie wszyscy zgodni, są najlepsze), tylko sezonu 4.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: PanCartoon » 7 lip 2011, o 22:03

Chuck to mężczyzna. Proszę mi tu marnie nie trollować :stop: :nono: :czytaj:
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości