[1x02] Chuck Versus the Helicopter

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
6
67%
9
1
11%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
1
11%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
11%

Liczba głosów : 9

Postautor: Sercio » 18 maja 2011, o 23:14

"And that is how I do that" - :D

Cuuudny odcinek, pośmiałem się przy nim jak przy żadnym sitcomie, nawet Scrubs wysiada a to już coś !! :lol:
Świetny początek, epicka gonitwa złodzieja gier, co za zaangażowanie!
Było tu tyle śmiesznych momentów że musiałem na chwilę odcinek zatrzymać i co by się wyśmiać i obejrzeć jeszcze raz dla dopełnienia, a jeśli tak jest w chociaż większości odcinków, to moje płuca tego nie wytrzymają :D
Po raz kolejny, nie obyło się bez miłych widoków Pani Sary, która zajmuje się parówkami, chętny bym zjadł jedną od niej :o
Bardzo ciekawią mnie bohaterowie, wystarczy że Chuck skojarzy jakieś słowo lub zdanie, i od razu coś o nich wie, tak jak w przypadku naszej laski która otruła gości, hot <3
Nie podobało mi się natomiast ta walka pomiędzy Caseyem a Sarą, w pomiędzy której znajdował się Chuck. Taki standard, komu zaufać, raj jej, raz mu, a potem okazuje się że nikt nie jest winny, i zawsze jest to ta trzecia, nieznana osoba, a potem ktoś focha strzela bo jej nie zaufał, było już tak nie raz w filmach ale, mam to gdzieś, bo to Chuck, a on jest super.
Najlepsza w tym odcinku była scena z kolacją, no kupa śmiechu,te podejrzewania Sarę, jego improwizacje, magiczna sztuczka ze stołem, o dziwo udało mu się to, co najśmieszniejsze, on zrobił to po raz pierwszy prawdopodobnie, a nawet nie miał zamiaru :lol: :lol:
Swoją drogą, chłopak Ellie, tak się chyba nazywa; jest całkiem zabawny i sympatyczny, ma taki mocny głos i przypomina mi pewnego aktora, a mianowicie Jensena Acklesa, który gra w serialu "Supernatural", jakoś tak po prostu kojarzy mi się z nim. Nie mogłem się powstrzymać jak powiedział "Seks na zgodę, nieźle" :hehe:
Co mi się jeszcze podobało, to Chuck "próbujący" latać helikopterem, wygląda na to że Sarah zdążyła go bardzo dobrze poznać, wie jak z nim rozmawiać, to całe porównywanie tego do symulatorów lotu... ;p
Na końcu wielki zaciesz, przezabawne :-D
Następnie była scena z pogrzebu Bryce'a, trochę szkoda zrobiło mi się Chuckowi, który świetnie wygląda w garniturze, a jego włosy były bardzo fajnie ułożone; oraz Sarze, w końcu mimo wszystko był kimś więcej niż partnerem :(
Poza tym, z rozmowy Johna i tej babki wynika, że on zabije Chucka! Znaczy się raczej tego nie zrobi, tego jestem pewien, bo co do niego, jednak lekko zmieniłem zdanie, to po prostu taki typ, a i również potrafi być zabawny, nawet jeśli nie ma tego na myśli, wierzę że pokaże jeszcze swoje dobro.
Czego oczekuję w następnych odcinkach? Cóż, przede wszystkim jakiejś chemii pomiędzy Chuckiem a Sarą, za każdym razem jak mówił o tym, że "byłby to krok naprzód gdyby nasz związek był choć trochę prawdziwy" trochę żal mi się go zrobiło, bo jednak na coś liczył, gdy był z nią na randce. Ale na pewno coś się wydarzy, zobaczycie! :D

Za ten post autor Sercio otrzymał podziękowania - 3
CMPGriszaNote
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 18m 18s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Firefox

Postautor: Rashel » 4 lip 2011, o 13:11

Odcinek trochę zakręcony szczerze mówiąc. Nie mogłam się połapać kto jest zły, a kto dobry, cały czas mieszali w głowie Chuckowi. Kolacja u Bartowskich była świetna. Ale się śmiałam jak się mu udało wykonać "magiczną sztuczkę", pewnie miał zamiar wszystko zwalić, a tu niespodzianka :lol: Devon jak zwykle dowalił swoje dwa grosze tekstem "Seks na zgodę". :D Akcja ratowania Sary z rąk chorego psychicznie doktorka była strasznie emocjonująca. Casey mnie rozbroił gdy wpadli z Chuckiem do BuyMore, wywalił się i tekst: Cholerna strzałka. No kocham to zdanie! :hehe: I to ich zdziwienie jak zamiast Sarę, zobaczyli Morgana oglądającego sobie jakiś film i wżerającego paszteciki Casey'a facepalm Podobało mi się jak Chuck latał helikopterem, a Sarah mu pomagała, to było świetne.
Odcinek oceniam na 10 ;)
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Poprzednia

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość