[1x03] Chuck Versus the Tango

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
4
80%
9
1
20%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 19:21

Obrazek

Obrazek

Odcinek: 1x03 'Chuck vs. the Tango'
Premiera: 8 październik 2007
Reżyseria: Jason Ensler
Scenariusz: Matthew Miller
Oglądalność: 7.21 mln
Opis odcinka: Chuck konkuruje z Harry ’m Tang o posadę Asystenta Managera tymczasem, pewna szajka przemytników zostaje zamordowana podczas ruchu na obraz, każdy z nich skarży się, na jakość pracy na krótko przed śmiercią, Casey i Sarah zgarniają Chucka w celu uzyskania informacji na temat zabitych ludzi, lecz Chuck nie jest w stanie im pomóc, jednak wizję powoduje widok gazetki, którą przyniósł ze sobą Jeff „La Ciudad”, okazuje się, że chodzi tu o obraz, w którego ramie ukryta jest broń o nazwie „przemytnik”. Beckman wydaje rozkaz by Chuck uczestniczył w akcji, co powoduje sprzeciw Sarah. Casey pociesza Chucka, mówiąc, że nie będzie źle, jeśli ten zna kroki tanga.
Chuck pobiera przyśpieszony kurs tańca. Zespół pojawia się na aukcji dzieł sztuki, Chuck błędnie identyfikuje uczestnika przetargu, jako La Ciudad, Chuck zostaje przy barze, gdzie ten rozpoznaje kumpla z uczelni. Chuck ma wizję i dowiaduje się poru złych rzeczy o dawnym znajomym. Bartowski poznaje kobietę o imieniu Malena, i tańczy z nią tango, lecz poznał tylko żeńskie ruchy. Chuck rozpoznaje charakterystyczną bliznę na jej szyi. Ta zabiera go do swojego pokoju i postanawia zabić, ale Sarah i Casey odbijają go. Na drugi dzień, Malena postanawia dokończyć.

Dyskusja na temat odcinka 1x03
W tym temacie dyskutujemy wyłącznie o odcinku 1x03. Pisanie o wydarzeniach z następnych epizodów będzie traktowane jako spoiler. Nadmierne zdradzanie przyszłej fabuły może skutkować ostrzeżeniem, bądź banem.
Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i możliwie wyczerpujące pisanie na temat.
Posty typu : 'Świetny odcinek!', '10/10', bądź z zapytaniem o download, czy napisy będą usuwane.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 26 lut 2011, o 21:52

I kolejny niesamowicie dobry odcinek. Pierwsza poważniejsza misja Chucka wyszła powiedział bym, że bardzo fartownie. Co by on biedny sam na misji zrobił gdyby nie Sarah i Casey? Tak czy siak cienko by na tym wyszedł, ale praca z najlepszymi agentami hartuje jego szpiegowski ukryty w głębi swej osobowości talenty. Najbardziej ubawiłem się w scenach hotelowych, jak Milena wybija okno w pokoju dawnego kolegi z uczelni Chucka, a ten, że idą po niego i rzuca się na kolana. Potem jeszcze spadający facet! No scenki w tym odcinku - niesamowite :D A wkręcenie z tą "La Ciudad" tylko utwierdziło mnie w fakcie, że scenarzyści lubią namieszać w odcinku pod względem akcji szpiegowskiej i za to jak już wspomniałem wcześniej ten klimat uwielbiam. Co do BuyMore to taka rywalizacja Chucka z Harrym o stołek zastępcy kierownika fajnie się ogląda. Szczególnie ten podział na ekipe Bartowskiego a Tunga. No tamtejsi pracownicy są niesamowici nie ma to jak porządna ekipa BM ;) Końcowa ocena dla odcinka to po raz kolejny już prawie rutynowo 10/10!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Emeraldine » 27 lut 2011, o 12:52

Jeden z moich ulubionych odcinków z pierwszego sezonu, więc moja ocena zdecydowanie 10/10! Pierwsza akcja Chucka i do tego w stylowej scenerii. Tango było super. Sara wyglądała bardzo ładnie w czerwieni.
Najlepsze momenty:
- Sara i Casey wychodzą z narożnika i udają szczęśliwą parę
- tango z kapitanem Chadem
- pojedynek Sary z La Ciudad
- Chuck po raz pierwszy używa pseudonimu Charles Kajmalke (jak to się pisze dokładnie?)
- wyznanie Chada: „Dotańczyłem do łóżka niejednej seniority” :hehe:
- scena z bandziorem „zamkniętym” w magazynie
Wreszcie też weszła serialowa czołówka, którą uwielbiam.

Powód edycji: Charles Carmichael ;) |sinek
Awatar użytkownika
Emeraldine
Greta

Online: 12h 5m 3s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Casey
Obecnie oglądam: Chuck, TVD, Deadwood
    Windows Vista Internet Explorer 7.

Postautor: STi » 8 mar 2011, o 17:24

Odcinek przeciętny. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Były ciekawe momenty i zabawne akcje jednak zdarzały się także przestoje gdzie niewiele ciekawego się działo. Na plus - okazuje się że nawet Casey ma poczucie humoru; "Czy coś mi grozi? Nie jeśli tańczysz tango." i ten jego śmiech :lol: Dobry też był początek pierwszej misji Chucka w terenie i na wejście sos na koszuli. Z sympatii do serialu daję 7.
Awatar użytkownika
STi
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 15h 17m 39s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Linux Firefox

Postautor: Aniuusha » 16 mar 2011, o 12:28

I znowu ode mnie 10 :ok:
Czadowe tango, czadowy pojedynek pięknych kobiet, czadowy odcinek ;-)
Strzelanina w hotelu była niezła. Szkoda mi było Morgana jak zatrzasnął się w tej klatce z komputerami
Aniuusha
Sprzedawca z BuyMore

Online: 20h 45m 25s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows Vista Firefox

Postautor: FlashBack » 20 kwie 2011, o 21:45

Tak się składa, że trzeci odcinek każdego serialu jest jednym z najgorszych w sezonie.* Pierwsza scena przypomniała mi Batmana i gierkę Jokera, eliminującego swojego zbira, który wyeliminował innego zbira, a tamten jeszcze innego. Zaserwowali nam niezły twist z tym El Ciudad. Kto by przypuszczał, że jest to kobieta, a ci faceci, to ludzie z MI-6. Chuck na swojej pierwszej akcji zaimponował wszystkim. Opanowaniem, poczuciem humoru i odwagą. Komicznie wręcz wyglądała scena tańczenia tango i odgrywania kobiecej części tańca. Z kolei w Buy More było trochę słabiej, ale i tak dobrze. Morgan rozwala samą swoją osobą, jest tak głupi, że aż zabawny, nawet jeśli się nie stara takim być. Akcja poszukiwania Bartowskiego zrealizowana w perfekcyjny sposób. Walka suczek na dachu, 'prosty sprzedawca' Casey rozwalający lodówki i mikrofale (myślałem, że się posikam ze śmiechu na widok tej sceny), o głowy mięśniaków. Po prostu kocham tego gościa! Ostatnie minuty zaś mają taki niesamowity klimat, że chcesz więcej, pomimo tego, że odcinki nie kończą się jakimiś wyszukanymi clifhangerami. Spokojny klimat, podsycony fajną muzyką, to jest to co lubię w Chucku. 9/10.

*Nie dotyczy Chucka
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Sercio » 19 maja 2011, o 14:58

Kolejny odcinek za mną, co też wiąże się z napisaniem kolejnego "Super Posta" :P

Chuck w tym epizodzie, ma przed sobą swoją pierwszą misję w terenie. Jak dla mnie, poszło mu bardzo dobrze, i tak samo uważam o odcinku. Dużo się działo, a sam początek już rozbawił :-D
Pozytywne wejście Sary, całusek na dzień dobry, i szczerze gdy mówiła o ustronnym miejscu, już sobie coś pomyślałem, ale zachowam to dla siebie :D
Nasz agent miał kolejną wizję, co prowadzi do kolejnej sprawy, a mianowicie do pewnej ślicznej panny La Ciudad, która moim zdaniem świetnie tańczy tango, choć potrafi być zabójcza :>
Bardzo zabawna była scena tańca Chucka z chłopakiem Ellie, chłop się zna na rzeczy, a jaki ruchliwy... ohh :lol:
Poza tym, drużyna Bartowskiego ze wszystkich sił stara się wspomóc naszego bohatera, i trudno się dziwić, skoro taki Masuka miałbym przyjąć władzę, zdecydowanie wolałem go w Dexterze z jego sprośnymi dowcipami, oby mu się jeszcze dostało, bo tylko Charlesowi zazdrości :nono:
Misja w terenie udana, z małymi komplikacjami, John jako barman, spotkanie starego znajomego który wciągnął się w nielegalny handel, do tego tango Chucka w wersji żeńskiej... ;p
Od początku wiedziałem, że z tą ślicznotką jest coś nie tak, jak tylko zaczął on mówić o tej ramie na obrazie, to już jakieś podejrzenia były. Taniec w ich wykonaniu był, muszę przyznać, bardzo erotyczny, z tą muzyką w tle, aż ciarki przechodziły :-P
Kiepsko dla niego, że dał się złapać, krzyk Morgana - Chuuuuuck! - :D
Przesłuchiwanie nie trwało zbyt długo, ale jak na kogoś kto w ogóle nie był szkolony w tego typu sprawach, poszło mu naprawdę dobrze, zobaczycie, że jeszcze z niego agent będzie na miarę Bryce'a, czekam na to!
Interesująca była akcja w Buy More, mam nadzieję że tego typu scen będzie więcej, gdzie jacyś "źli ludzie" wiedzą o Chucku, szukają go w sklepie, czy nawet w domu, być może jego siostra będzie kiedyś zagrożona :O
Mam nadzieję że kobiece walki pojawią się w serialu częściej, bo ogląda się je z DUŻYM zaciekawieniem a i widoki przyjemne dla oka, plusik za to!
Na końcu, podczas rozmowy Sary i Chucka, już myślałem że coś się stanie, do czegoś dojdzie, no ale najwyraźniej Sara nie chce nic poczuć do niego, i wcale się nie dziwię, są partnerami zawodowo, a związek tylko by ich robotę pogorszył, ale wszystko przede mną.

Za ten post autor Sercio otrzymał podziękowania - 2
GriszaNote
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 18m 18s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Firefox

Postautor: Rashel » 4 lip 2011, o 17:55

Jak zwykle świetny odcinek! :tak: Najlepsza chyba w tym odcinku była nauka tańca. Jeju Devon i Chuck byli genialni myślałam, że padnę ze śmiechu. Casey jako barman, był przezabawny. Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu kiedy dowiedziałam się, że Devon nauczył Chucka żeńskiej wersji Tango. No, ale trzeba przyznać, że Chuck wymiatał na parkiecie jak mało kto! :hehe: Dobre było to jak Chuck podał fałszywe imię i dzwoni Morgan i : Tak on tam jest! Chuuuuuuuuuck! :D A potem akcja w BuyMore gdy słudzy tej La Ciudad przyszli i zaczęli szukać Chucka. Najlepszy był Casey: Ja jestem tylko sprzedawcą! A zaraz gościa sprał i w zamrażarce go zamknął. Sarah też była niezła, jak zaczęła walić tamtą po twarzy tymi kajdankami to myślałam, że jej zęby powybija. :hehe: Podobał mi się moment jak Chuck jest sam na sam z tym gorylem i wbija Casey rzucając w tamtego jakimś zepsutym komputerem i ten tekst: Chodliwy towar, co? :D
Odcinek jak najbardziej na 10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość