[1x06] Chuck Versus the Sandworm

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
4
67%
9
2
33%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 19:43

Obrazek

Obrazek

Odcinek: 1x06 'Chuck vs. the Sandworm'
Premiera: 29 październik 2007
Reżyseria: Robert Duncan McNeill
Scenariusz: Phil Kremmer
Oglądalność: 7.65 mln
Opis odcinka:

Dyskusja na temat odcinka 1x06
W tym temacie dyskutujemy wyłącznie o odcinku 1x06. Pisanie o wydarzeniach z następnych epizodów będzie traktowane jako spoiler. Nadmierne zdradzanie przyszłej fabuły może skutkować ostrzeżeniem, bądź banem.
Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i możliwie wyczerpujące pisanie na temat.
Posty typu : 'Świetny odcinek!', '10/10', bądź z zapytaniem o download, czy napisy będą usuwane.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 27 lut 2011, o 21:58

Świetny epizod! Bardzo mnie poruszył bo były w nim bardzo ujmujące sceny chwytające za serce do tego podrasowane świetnym soundtrackiem pasującym do treści każdej sceny. Działo się oj działo, bo wątek z szalonym mózgowcem i planowanie zemsty jakoś mi się bardzo dobrze przyjął. Szczególnie dobre było kręcenie i buntowanie Chucka przeciw agentom. Akcja w BM też było niczemu sobie, w małych, a częstych dawkach rzucali scenarzyści w nas humorem przez, które rysowały mi się bananki na ryjku :D Choć może ja tak zwracam uwagę na BM ciągle, ale jednak się mylę bo wiele zabawnych tekstów pada też na misjach czy w scenach z Devonem na przykład. Oczywiście mam na myśli tez bezcenne nauki Devona jak zostać mężczyzną. Szkoda, że Chuck nie został kierownikiem no ale przynajmniej zachował się po raz kolejny bardzo dojrzale i postawił sprawę dla wyższego dobra. Ogólnie bardzo dobry odcinek, super się oglądało i miał w sobie wszystko czego oczekuję od tego serialu. Niewątpliwie ocena 10/10!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: FlashBack » 21 kwie 2011, o 16:06

Morgan rozsadził ten odcinek swoją ujmującą postawą. Nie chciałbym jednak, żeby nauki pobrane u Devona, na temat tego jak być mężczyzną, wziął za bardzo do siebie, bo mimo wszystko lubię go takim, jakim był do tej pory. Czyli nieokrzesanym, zabawnym facetem, który nie dorósł. Poza tym, takiego przyjaciela to ze świecą szukać. W ogóle jego związek z Chuckiem jest tak samo dobry, jak tego drugiego z Sarą. W scenie, kiedy Bartowski wbiega do domu, a w tle leci ta niesamowita muzyka, a do tego jeszcze slow-motion, przez chwilę pomyślałem, że między nim i Morganem dojdzie do pocałunku : ). Chuck jest trochę łatwowierny i aż dziwne, że bardziej ufa jakimś ludziom, którzy przewijają się w jego przebłyskach, niż pięknej Sarze i mimo wszystko Casey'owi. Ten ostatni z kolei jest chyba najlepszą postacią. Jego widok w pokoju pełnym broni, mającego na sobie taki ciotowaty szlafrok rzuca na kolana. Szkoda jedynie, że ograniczają jego występ. Akcja w Buy More mogła się podobać, przede wszystkim 'ogon wieloryba'. Ciekawe jak śmiesznie teraz będzie, kiedy Harry objął władzę. Mam nadzieję, że dużo się nie zmieni, bo Buy More, to najfajniejszy element serialu. Nie podobało mi się trochę to, że ten mózgowiec we wszystkim maczał palce i zamienił Toyotę w jeżdżącą bombę. Jednak było to fajne nawiązanie do starych części Jamesa Bonda, tak samo jak kończący odcinek motyw muzyczny. 9/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 7 lip 2011, o 11:25

Odcinek bardzo fajny już na wstępie mnie rozwalił, gdy zobaczyłam Devona przebranego za Adama. :lol: Ale sobie wymyślił. W ogóle po tym gdy pokazał Morganowi jak się ubierać już nie był taką ofiarą. :P Wątek z tym mózgowcem jak najbardziej ciekawy szkoda tylko, że Chuck mu zaufał, a nie swoim obrońcom czyli Sarah i Casey'owi. W ogóle ten koleś miał coś nieźle w głowie pomieszane, jakiś cyborg normalnie :hehe: Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i złapali szaleńca. Harry objął władzę w BuyMore, już się boję, będzie niezła jazda. Strasznie mi się podobało jak Chuck i Morgan przebrali się na imprezie Halloween za robaka :D To było genialne, no i na koniec to słodkie zdjęcie z Sarą.
Odcinek oceniam na 10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Fedora Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość