[1x07] Chuck Versus the Alma Mater

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
4
80%
9
1
20%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 19:53

Obrazek

Obrazek

Odcinek: 1x07 'Chuck vs. the Alma Mater'
Premiera: 5 listopad 2007
Reżyseria: Patrick Norris
Scenariusz: Anne Cofell Saunders
Oglądalność: 7.65 mln
Opis odcinka:

Dyskusja na temat odcinka 1x07
W tym temacie dyskutujemy wyłącznie o odcinku 1x07. Pisanie o wydarzeniach z następnych epizodów będzie traktowane jako spoiler. Nadmierne zdradzanie przyszłej fabuły może skutkować ostrzeżeniem, bądź banem.
Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i możliwie wyczerpujące pisanie na temat.
Posty typu : 'Świetny odcinek!', '10/10', bądź z zapytaniem o download, czy napisy będą usuwane.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 4 mar 2011, o 20:31

Fajny ep! Przebłyski z wydarzeń w Stanford bardzo fajne. W końcu wiemy co tak naprawdę kierowało Bryce'a do podkablowania Chucka. Powrót do Stanford też oplatał w niezłą akcję i przezabawne wydarzenia. A sceny typu zwierzenia się z ilości naboi w magazynku - bezcenna! No i rządy Tanga który terroryzuję tych biednych "pracowników" też fajnie ukazane. Tak poza tym to w tym BuyMore dziada i baby nie brakuje :D wymarzone miejsce pracy dla każdego rozgarniętego człowieka :P Dla odcinka leci ocena 10!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Karish » 13 mar 2011, o 15:09

Super odcinek! Na pewno wiele kosztował Chucka ten powrót do Stanford. Widać było po nim, że go to boli i hm..męczy, ale na potrzeby misji się przełamał. (;
Rozśmieszył mnie dialog:
Chuck: Nie mówiłeś Annie, że możesz zabić Harry'ego?
Casey: Nie. A mam go zabić?
Chuck: Nie tak tylko pytam.
:D :D :D
Awatar użytkownika
Karish
Kierownik sklepu

Online: 5d 20h 15m 42s
Otrzymał podziękowań: 33 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: FlashBack » 21 kwie 2011, o 21:18

Obrazek

Tym razem powyższy obrazek nie ma szyderczego wydźwięku. Kiedy już myślałem, że po braku powiązania profesora z Intersektem, cała akcja odcinka skupi się na Buy More, tak zostałem zaskoczony, że rozegrała się ona w większości na dawnej uczelni Chucka. Mimo tego cieszę się, że dowiedzieliśmy się o przeszłości Bartowskiego, to dlaczego został wyrzucony, dlaczego CIA miało akta na jego temat i czym kierował się Bryce. Swoją drogą, ten ostatni swoim tekstem 'Sam jesteś sobie winien' w jednej z retrospekcji, stał się dla mnie największym frajerem w serialu. Jednak ponownie zaskoczyli twistem w fabule i pokazali, że Bryce kierował się dobrem kolegi. Jestem ciekaw, czy w takiej sytuacji Chuck, nie zostanie w jakiś sposób zrekrutowany przez Agencję i przeszkolony pod kątem samodzielnych akcji, żeby nie zawsze siedział w samochodzie i czekał aż Sarah i Casey wszystko załatwią. Wszystkie sceny w Buy More były fantastyczne i zaskakujące, jak zdrada tego czajnola i knowania Morgana. Z czystym sumieniem daję 10/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 7 lip 2011, o 11:33

Odcinek jak najbardziej udany no i wyjaśnia nam to i owo. Dowiadujemy się co się wydarzyło na uczelni gdy był tam jeszcze Chuck. Podobała mi się pogoń za Chuckiem, który miał tą specjalną płytkę, ale jak zwykle cwaniak się wywinął przestępcom. ;) Kiedy wezwał tych wszystkich studentów, którzy byli przesłuchiwani na agentów myślałam, że padnę. Śmiesznie to wyglądało, kiedy wszyscy się zebrali i pomogli Casey'owi i Sarze. :lol: Najlepsze było na końcu kiedy Chuck odtworzył plik ze swoim imieniem i pokazał się filmik, na którym Bryce go chroni. Strasznie mi się podobało, bo od początku serialu po nim jechano, że wywalił Chucka ze studiów, zabrał mu dziewczynę itd. A tu jednak okazuje się, że nie był taki zły i, że robił to wszystko dla dobra swojego przyjaciela.
Odcinek oceniam na 10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Fedora Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość