[1x10] Chuck Versus the Nemesis

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
5
71%
9
1
14%
8
0
Brak głosów
7
1
14%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 20:04

Obrazek

Obrazek

Odcinek: 1x10 'Chuck vs. the Nemesis'
Premiera: 26 listopad 2007
Reżyseria: Allison Liddi-Brown
Scenariusz: Chris Fedak
Oglądalność: 8.42 mln
Opis odcinka:

Dyskusja na temat odcinka 1x10
W tym temacie dyskutujemy wyłącznie o odcinku 1x10. Pisanie o wydarzeniach z następnych epizodów będzie traktowane jako spoiler. Nadmierne zdradzanie przyszłej fabuły może skutkować ostrzeżeniem, bądź banem.
Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i możliwie wyczerpujące pisanie na temat.
Posty typu : 'Świetny odcinek!', '10/10', bądź z zapytaniem o download, czy napisy będą usuwane.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 7 mar 2011, o 15:44

Bardzo wciągający odcinek. To 40 minut zleciało mi jak kilka sekund. Powrót i wątek Bryce'a bardzo dobry. Akcja w BuyMore z czarny piątkiem też niczemu sobie. Powrót Bryce'a, to był taki główny element świetności tego odcinka, który przeplatał w dość ciekawe sceny między Chuckiem, Sarah i Caseyem - no coś wspaniałego! Troszeczkę na początku byłem zagubiony co do jego postawy i tego czy aby rzeczywiście nie jest jakimś zdrajcą. Chuck znów biedny i odtrącony przez miłość tym bardziej teraz go to przygniotło ze względu na powrót byłej miłości Sarah. No a scena przy kolacji jak Chuck mówi, że dziękuje za to, że Sarah w tej chwili nie całuje się z Brycem - boska! Poza tym bardzo uśmiałem się z sceny jak Chuck budzi się w windzie pod narkozą i widzi Sarah, a następnie Caseya krzycząc - paskudztwo :D. Dla odcinka leci pełna dziesiątka
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Firefox

Postautor: Karish » 24 mar 2011, o 14:21

Super odcinek! Scena już (wyżej wspomniana) w windzie po narkozie - boska!
I dialog:
- Dziękuję za to że Bryce Larkin nie żyje i że w tej chwili nie całuje się z moją dziewczyną w moim pokoju.
SUPER! :D
Biedny Chuck, znów zraniony przez miłość :(
;)
Awatar użytkownika
Karish
Kierownik sklepu

Online: 5d 20h 15m 42s
Otrzymał podziękowań: 33 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: FlashBack » 25 kwie 2011, o 10:50

Wypaśny odcinek, zwłaszcza przez wzgląd na powiązanie z główną fabułą. Chociaż nie przepadam za postacią Bryce'a, tak tu muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem. Niesamowity przesyt akcji, najbardziej mogła się podobać strzelanina w Buy More. Kupa śmiechu, jak przystało na dobry odcinek. Wątek miłosny Morgana i Anny, chociaż nie tak magiczny, jak Chucka i Sary, to też rozczula, a przede wszystkim śmieszy. Masa zaskoczeń, jak chociażby sceny w windzie i to, że Larkin jest tym dobrym. Ciekawe czy powrócą do jego wątku i akcji, która ma na celu usunąć wszelkie powiązania z nim i niejako 'usunąć' go z tego świata. Przy okazji pokazali nam świetne relacje Chucka i Bryce'a, mimo wielu przeszkód są to przyjaciele nie od parady. Fantastyczna końcówka, nie była tak prosta i banalna, jak to bywa w wielu dzisiejszych serialach. No i w dalszym ciągu szkoda Chucka przez wzgląd na jego zauroczenie panną Walker. Pięknie prowadzony wątek. Po dwóch dniach przerwy, mogę ruszać dalej. 10/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 8 lip 2011, o 19:04

Trochę nudny odcinek, po tak fajnym zakończeniu 9 odcinka, spodziewałam się czegoś więcej no, a niestety się trochę zawiodłam. Szczerze mówiąc było za mało akcji, nie wiem.. przynajmniej ja to tak odczułam. W końcu Bryce jest szalony, więc powinno być więcej scen z bójkami i w ogóle, a było tego strasznie niewiele. Trochę wkurzył mnie ten facet, bo bawił się uczuciami Sary. Wiem, że byli kiedyś ze sobą, ale jednak mimo wszystko "byli", powinien się opanować, a nie rzucać się na nią jak pies na mięso. Szkoda mi było Chucka, że musiał na to wszystko patrzeć, nie zasłużył sobie na to. Dobrze, że na końcu odcinka dali tą akcję w BuyMore, bo już myślałam, że zasnę.. Podobało mi się strasznie jak Sarah i Bryce ze sobą współpracują, jak widać, rozumieją się bez słów. Rozwaliła mnie scena jak Bryce strzelił do Chucka, już myślałam, że go zabił, a tu proszę.. Miał kamizelkę, jednak takie nieznane języki się przydają. :hehe: Dobrze, że Bryce wyjeżdża, ale hola, hola. Bez Sary proszę. Mam nadzieję, że zostanie przy Chucku, a nie da się opętać w sidła Bryce'a i z nim wyruszy w akcję. Końcówka strasznie zastanawiająca, już myślałam, że odbierze telefon od Chucka, a tu proszę.. Nie odebrała żadnego. Jak już mówiłam odcinek nie powalił na kolana, spodziewałam się czegoś mocniejszego po Bryce. Ale jednak mimo wszystko odcinek bardzo fajny, moja ocena to 9.
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Re: [1x10] Chuck Versus the Nemesis

Postautor: Bengosha » 8 sie 2012, o 09:49

Rashel pisze:Końcówka strasznie zastanawiająca, już myślałam, że odbierze telefon od Chucka, a tu proszę.. Nie odebrała żadnego.

Moze nie jestem swiezo po odcinku ale odebrala telefon. Gdy scena sie konczy slyszymy oba telefony po chwili milknie komorka Sarah'y na ktora dzwonil Chuck a hotelowy na ktory dzwonil Brice dalej dzwoni. Dla mnie jest to jednoznaczne z odebraniem telefonu i wyborem Chucka przez panne Walker.

Imo odcinek byl bardzo dobry ale nie jestem w stanie teraz ocenic epizodu na ocene. Ogolnie Chuck jest na 11/10 <3
X>10/10 i taka ocena bedzie zawsze.
Bengosha
Sprzedawca z BuyMore

Online: 17h 38m 22s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck+Sarah i Casey
    Linux Safari

Postautor: CMP » 8 sie 2012, o 10:35

Bengosha pisze:Dla mnie jest to jednoznaczne z odebraniem telefonu i wyborem Chucka przez panne Walker.

Nieprawda, od nikogo nie odebrała. Chuck po prostu się wcześniej rozłączył.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: Bengosha » 8 sie 2012, o 10:52

CMP po czym tak sadzisz? Mogla odebrac i przejsc do innego pokoju w miedzyczasie aby nie bylo slychac telefonu hotelowego. Czekam na wyjasnienie bo az do tej pory myslalem ze odebrala. Ciekawosc mnie zzera.
Bengosha
Sprzedawca z BuyMore

Online: 17h 38m 22s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck+Sarah i Casey
    Linux Safari

Postautor: CMP » 8 sie 2012, o 11:42

Może nie wcześniej się rozłączył, a po prostu musiały pojawić się napisy końcowe. Zresztą zobacz sobie następny odcinek, chyba logiczne, że od nikogo nie odebrała.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: PanCartoon » 8 sie 2012, o 16:33

Przecież zawsze mogła nacisnąć czerwoną słuchawkę stąd brak dźwięku dzwonka ;)
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość