[1x13] Chuck Versus the Marlin

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 1 sezonu.

Ocena

10
5
100%
9
0
Brak głosów
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 20:16

Obrazek

Obrazek

Odcinek: 1x13 'Chuck vs. the Marlin'
Premiera: 21 styczeń 2008
Reżyseria: Allan Kroeker
Scenariusz: Matthew Lau
Oglądalność: 7.02 mln
Opis odcinka:

Dyskusja na temat odcinka 1x13
W tym temacie dyskutujemy wyłącznie o odcinku 1x13. Pisanie o wydarzeniach z następnych epizodów będzie traktowane jako spoiler. Nadmierne zdradzanie przyszłej fabuły może skutkować ostrzeżeniem, bądź banem.
Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i możliwie wyczerpujące pisanie na temat.
Posty typu : 'Świetny odcinek!', '10/10', bądź z zapytaniem o download, czy napisy będą usuwane.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: blondasek » 7 mar 2011, o 14:29

Odcinek świetnie zrealizowany, dużo niekonwencjonalnych rozwiązań jak i zaskakujących wątków.
Kto by pomyślał że fascynacja Lestera i Jeff'a kobiecymi cyckami pomoże znaleźć wtykę w Buy More?
Minuta (to dziwne, liczyłem, ledwo 49 sekund :D) między Sarah a Chuckiem na dachu budynku nie zapomniana. Casey, który zaczął lubić Chucka, który otrzymał rozkaz emanuje wręcz swoimi rozterkami. Z jednej strony to wzorowy żołnierz, z drugiej jednak normalny człowiek.
Duże 10/10.

Za ten post autor blondasek otrzymał podziękowanie od
Karish
blondasek
Assman

Online: 1d 7h 56m 20s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Big Mike
    Windows XP Firefox

Postautor: FlashBack » 25 kwie 2011, o 21:26

Nie wierzę. Finał sezonu... niesamowitego sezonu! A tu zaledwie jeden post, wyłączając mój własny. Finał był magiczny. Był niemal tym samym, czym był odcinek pilotażowy. Dużo akcji, zaskoczeń, twistów, napięcia i wątku miłosnego. Ale po kolei. Big Mike i ten jego nieświadomy spacer po Buy More do swojej kanciapy, a potem nagle ten szok spowodowany widokiem braku wszystkiego : ). Fajnie pierdutnął z krzesła, było to takie naturalne i zabawne zarazem. Powierzenie Chuckowi pierścionka, a potem jego kradzież. Kto mógłby przypuszczać, że nie będzie to takie banalne i nie będzie on się znajdował wraz z pozostałymi rzeczami w hangarze. Świetnie to pociągnęli, popychając rewelacyjną reakcję łańcuchową, która zaczęła się niepozornie od pijanego Jeffa i Lestera, chcących zrobić psikusa swojemu szefowi. Sceny z nagrywaniem cycków, mimo że błahe, to tylko pozornie. Chuck też świetnie wydedukował, że to dostawczyni jedzenia jest agentką i nie musiał w tym celu korzystać z Intersekta, a jedynie swojego rozumu. Następnie rewelacyjna scena walki Sary z agentką Fulcrum, niestety przegrana, choć to było nareszcie coś nowego
: P. Chuck rozwalił swoją nieporadnością w obsługiwaniu broni, ale zasmucił, kiedy znalazł się pod nadzorem agenta CIA. Świetnie, że Sarah go odbiła (dwukrotnie) i ucięła sobie z nim wzruszającą rozmowę, która chwytała za gardło. Choć nie ma tu (jak na razie) jakiejś głębszej fabuły, ani tajemnic, to chce się na więcej i niewątpliwie tego teraz pragnę. Więcej Chucka, pięknej Sary, warczącego Caseya, rozbrajającego Morgana, akcji w Buy More i Kapitana Awesome na wyświetlaczu telefonu Bartowskiego xD. Dawno nie spotkałem tak świetnego serialu. Moja ocena odcinka to 10/10, całego sezonu zaś taka sama. O świetności niech świadczy także to, że nie dałem żadnej noty równej 7 i mniej, a to coś znaczy, bo staram się surowo patrzeć na wszystkie seriale. Zatem czas zacząć drugi sezon.

Za ten post autor FlashBack otrzymał podziękowanie od
blondasek
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 9 lip 2011, o 15:19

Świetny finał. Normalnie tak to sobie wyobrażałam. Cały odcinek trzymał w napięciu, było też dużo zabawnych sytuacji, dzięki czemu uwielbiam ten serial. ;) Myślałam, że padnę ze śmiechu kiedy szefunio idzie sobie z kawką i ciasteczkiem, siada przy swoim biurku, a potem schyla się po coś i.. nic nie ma. :hehe: Boże, akcja z tą rybą była genialna. W ogóle strasznie mi się podobało, że Devon postanowił oświadczyć się Ellie, kiedy pytał się o zgodę Chucka, to nie mogłam przestać się śmiać. To wyglądało tak jakby mu się oświadczał. :lol: Nie spodziewałam się, że pierścionek tak naprawdę zabrał Morgan.. W ogóle jak pomyślał, że Chuck chce się Sarze oświadczyć, to normalnie nie wytrzymałam, ale on jest głupi :lol: Wzruszyłam się kiedy wydali rozkaz zamknięcia Chucka w pokoju bez klamek. To byłoby straszne biorąc pod uwagę fakt, że Devon chciał się akurat oświadczyć Ellie, a Chuck nigdy więcej by ich nie zobaczył.. Na szczęście przybiega na ratunek Sarah, pierścionek się odnajduje i wszystko dobrze się kończy. Już myślałam, że Chuck w rozmowie z Sarą powie: Ale przecież Ty należysz do naszej rodziny, ale no jednak się wstrzymał. Jak już mówiłam doskonałe zakończenie sezonu, więc leci dziesiątka.

Za ten post autor Rashel otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość