Temat informacyjny

Tutaj możecie przeczytać ciekawe artykuły autorstwa naszego forumowego dziennikarza. Gwarantujemy udaną zabawę.

Temat informacyjny

Postautor: PanCartoon » 21 kwie 2011, o 21:15

Witam, jestem redaktorem naczelnym naszego forumowego Niecodziennego Tygodnika. Jeżeli na to pozwolicie będzie się on ukazywał co dwa dni, ale to zależy od Was, bo to dzięki Wam powstaje ta mało śmieszna gazetka ;) Byłoby mi bardzo miło, gdybyście komentowali artykuły, bo to byłby dla mnie znak, że czytacie moją gazetkę. Numery Niecodziennego Tygodnika będą ukazywały się w subforum: gazetka, każdy artykuł będzie miał swój numerek i jeżeli będziecie chcieli skomentować jeden artykuł to prosiłbym o umieszczenie jego numerka w swoim poście. Mile widziane będą artykuły napisane przez Was, zarówno te humorystyczne, jak i te o tematyce poważnej. Artykuły proszę słać na pewu, bądź email.
W ogólnej dyskusji możecie oceniać cały projekt, zadawać pytania oraz dawać pomysły na artykuły (różne plotki, ploteczki). Zapraszam do czytania!

Za ten post autor PanCartoon otrzymał podziękowania - 2
Miss BeckettNote
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Wróć do Niecodzienny tygodnik forumowy

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość