[2x04] Chuck Versus the Cougars

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 2 sezonu.

Ocena

10
8
89%
9
1
11%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

Postautor: Note » 29 lis 2010, o 15:57

Tytuł: Chuck Versus the Cougars
Premiera: 20 październik 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Black23 » 30 gru 2010, o 19:34

Po pierwsze dj na imprezce był super bo to Cassy : )
Sarah za młodu nie była aż taka brzydka : )
No i to że została królową zlotu ( Sarah królową zlotu :yahoo )
Black23
Szpieg

Online: 2d 9h 54m 26s
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Californication s4, TVD sezon2
    Windows XP Firefox

Postautor: pllek_sinek » 30 gru 2010, o 19:41

Już myślałem że tylko ja tak sądzę na temat młodej Sary ;)
"Mad Dog", haha to było dobre. Fajnie było popatrzeć bawiącego się Caseya, może udawał ale fanie to wyglądało.
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows Vista Firefox

Postautor: Brighty » 30 gru 2010, o 21:29

Trudno nie lubić odcinka, w którym poznajemy lepiej naszą ulubienice. Nawet jeżeli ona robi wszystko, byśmy się o niej nic nie dowiedzieli. Objawia się Sarah wrażliwa, nie zawsze mająca kontrole. Kolejny obok Cariny kontrast, dzięki któremu widzimy, kim jest nasza bohaterka to oczywiście Heather Chandler. Tym razem wprawdzie różnice są znacznie mniej subtelne, ale jednak.

No o oczywiście Yvonne z dowolnie nędznym makijażem, żelastwem na zębach i peruką zrobioną z siana będzie wyglądać lepiej niż Heather. To tak jak Mandy Moore w "A walk to Remember" - na potrzeby scenariusza przyjmujesz, że stary sweter oznacza jej nieatrakcyjność, ale kogo my oszukujemy...
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: FlashBack » 1 maja 2011, o 10:27

Naprawdę fajnie było zobaczyć przeszłość Sary. Trochę przypominała tą Kate z Lost, ale tutaj zostało nam to przedstawione o wiele lepiej. Sama motywacja i chęć ukrycia sekretów z przeszłości zbudowały nam świetną postać, jaką jest teraz Walker. Powrót do przeszłości nie okazał się miły, podobnie jak same wydarzenia z 1998 roku. Za to ogromnie świetna scena walki, jak ją sama Heather nazwała 'zemstą cheerleaderek'. Wściekły Pies rozwalił wszystkie schematy, a sarkazm Casey'a względem Chucka osiągnął najwyższy chyba poziom. Drażniła trochę postać tego kujona, bo był strasznie łatwowierny i głupi, jak na takiego inteligenta. Za to Chuck był świetny, te jego 'Carmichael. Agent specjalny, Charles Carmichael' i to pociągnięcie nosem, no normalnie nie mam słów : ). Casey jako DJ, no nie. Taka drewniana kłoda, w takim miejscu, ale jego poważny wygląd i zachowanie dodają śmieszności takim scenom. Akcja w Buy More bardzo dobra, zwłaszcza momenty targowania się z klientami i późniejsza dyskoteka. Koleś tańczący z rybą i rudy nerd śliniący się z jakąś grubą kobitą, po prostu banan od ucha do ucha. Big Mike, chociaż nie udziela się dużo, to jego 'What the hell?' zostają w pamięci na długo. Tak samo, jak świetna muzyka na końcu odcinka. 10/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 18 lip 2011, o 14:52

Powrót do przeszłości Sary był bardzo ciekawy, nie miałam pojęcia, że jej ojciec jest w więzieniu. Ta jej koleżanka z liceum od początku była dla mnie podejrzana, wiedziałam, że coś jest z nią nie tak i, że będą kłopoty. Nie mogłam na scenach jak Casey atakował tych wszystkich wrogów, a potem zwalał na Chucka, żeby zrobic z niego bohatera. :lol: To było świetne. Chuck się dowiedział parę rzeczy o Sarze, a raczej o Jennifer i bardzo dobrze. :) Lester na jaki pomysł wpadł. facepalm Szkoda, że nie wypalił i prawie zbankrutowali. No, ale na szczęście imprezka pomogła, zapewne gdyby nie jego ekipa to już by dawno wyleciał z BuyMore. Boże irytowały mnie te momenty co te cheelederki się wyśmiewały z Sary. Nienawidzę takich lasek. Casey jako dj. Myślałam, że padnę, nieźle się gościu wczuł. :D Walka Sary i Heather była jak dla mnie trochę za długa, ale na szczęścia Sarah wygrała i nieźle przywaliła w główkę tej pustej lasce. Kiedy wróciła na salę cała mokra i obita to myślałam, że padnę ze śmiechu, kiedy ogłoszono ją królową zjazdu. :lol: Końcowa scena z rybą - genialna.
Ocena odcinka to 10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Wróć do Sezon 2

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość