[2x06] Chuck Versus the Ex

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 2 sezonu.

Ocena

10
5
100%
9
0
Brak głosów
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postautor: Note » 1 gru 2010, o 16:55

Tytuł: Chuck Versus the Ex
Premiera: 10 listopad 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: FlashBack » 1 maja 2011, o 11:22

Drogą dedukcji skojarzyłem na czym mniej więcej będzie polegał odcinek i choć byłem dość pesymistycznie do tego nastawiony, to zostałem pozytywnie zaskoczony. Pięknie przedstawiona historia miłosna, chociaż Chuck odgrywa w niej rolę frajera, ponadprzeciętna uroda Jill i zazdrość ze strony Sary. Cieszy, że Bartowski nareszcie jest szczęśliwy, a Jill to ciekawa odskocznia i twórczyni miłosnego trójkąta. Nowy zastępca kierownika daje wiele powodów do nielubienia go, ale stwarza także wiele sytuacji do śmiania się, albo wyśmiewania jego. Wybitna akcja na teście z pierwszej pomocy. Morgan nadal nie schodzi z pierwszego planu w Buy More. Dziwi mnie trochę ta ciągła cierpliwość Kapitana Awesome do Grimesa, ale chyba wie, że Ellie nie jest na tyle głupia, żeby flirtować z Morganem. Na plus kolejne dwie sceny z Caseyem w roli głównej. Pierwsza to przesłuchiwanie Jill i wjazd do pokoju, gdzie był Chuck. Już myślałem, że mu na wejściu da w twarz. Byłaby to chyba jedna z najlepszych scen w serialu. Druga, czyli pocałunek obu panów. Odjazd na maksa, spadłem z krzesła, posikałem się ze śmiechu i miałem bóle brzucha. Dawno nie wspominałem o Sarze, więc teraz napiszę, że okropnie wyglądała w tej czarnej peruce. 10/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 22 lip 2011, o 08:37

Wbija była, zaczynają się kłopoty. Chuck mnie trochę wkurzył, bo powinien dac sobie spokój z Jill, a nie latac za nią jak pies. Zresztą przez cały czas sprawiał przykrośc Sarze, która mimo "przykrywki" raczej czuje coś do Chucka i nie jest jej łatwo gdy zarywa do swojej byłej. Na początku we wspomnieniach myślałam, że padnę jak zobaczyłam Chucka w zielonej koszulce. Nawet pasuje mu. :D W ogóle ten nowy kierownik strasznie mnie wkurza. facepalm Nie pozwala się obijac pracownikom, którzy właśnie słyną z lenistwa tylko wymyśla im jakieś różne zadania i Bóg wie co jeszcze. facepalm Haha akcja z trucizną! :good: Nie no jak zobaczyłam, że Chuck całuje Casey'a, bo myślał, że w ten sposób go uleczy, haha. :D Nie mogę normalnie, to było genialne. Jeszcze jak Casey mówi: Pozwól mi umrzec z godnością. :D Kocham tego gościa. Jest najlepszy z całego serialu i nie sposób się przy nim nudzic. ananas
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Wróć do Sezon 2

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość