[2x07] Chuck Versus the Fat Lady

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 2 sezonu.

Ocena

10
4
57%
9
3
43%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Postautor: Note » 1 gru 2010, o 17:03

Tytuł: Chuck Versus the Fat Lady
Premiera: 17 listopad 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: FlashBack » 4 maja 2011, o 15:13

Zadziwiające było to, że zarówno Chuck, a co gorsza Sarah i Casey dali się tak nabrać Jill. Nie lubię jej, ale jest dosyć ładna. Pomimo, że końcówka odcinka była niesamowicie przewidywalna, to nakręcono ją tak, że nawet bez elementu zaskoczenia była wręcz wybitna. Sam wątek miłosny na linii Chuck - Jill jest uroczy, chociaż moim zdaniem kuleje przez swoją cukierkowatość i jednostronne zaufanie. Fajnie, że znów połączyli Buy More z akcją szpiegowską. Natomiast nie podobało mi się gościnne wystąpienie Pellegrino. Za to postać Emmetta rozwaliła doszczętnie. 'Smak studiów' i kac na drugi dzień. Po prostu LoL na maksa. Morgan po raz kolejny udowadnia, że jest przyjacielem, o jakim można jedynie pomarzyć. 9/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 22 lip 2011, o 08:46

Bardzo fajny odcinek, najlepsza była akcja z oranżadą. Ryłam ze śmiechu jak Chuck i Sarah migiem pod prysznic, zmywają to z siebie, a to okazuje się oranżadą. Normalnie facepalm dla nich. :D Albo scena jak oni idą w tych kanałach i Chuck zadzwonił przez przypadek do Jill i zaczął gadac z Sarą o seksie. :D To było świetne. Końcówka była strasznie przewidywalna już jak pokazywały się te wszystkie twarze domyśliłam się, że Jill także należy do fulkrum. Tak btw. trochę wkurza mnie, że ona i Bryce byli wmieszani w całe to szpiegostwo. Myślałam, że Jill będzie taką nieświadomą dziewczyną, a nie wrogiem. No nic, jestem ciekawa jak to się dalej potoczy. Odcinek oceniam 9/10.
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Postautor: POLfan » 14 sty 2012, o 22:50

Moj pierwszy post na forum, musze cos napisać ;)
Jak mnie Sara irytuje to jest poezja ;/ Sara to taki pies ogrodnika , sama nie weźmie a drugiej nie da Najpierw psuje związek Chucka z Lou (A tak im winszowalem), a teraz się wtrąca w to z Jill (pomijając fakt że się wydało że Ona też ma cos za uszami). Ehhh, przerąbane ma Chuck z dziewczynami. . A jak coś mu się zaczyna układać to laska jest zła. Oby nie była faktycznie zła. Tylko coś miłego niech dla niej wymyslą w nastepnych odcinkach. nie wiem, że porwała Chucka z miłości czy coś :P Chociaż podejrzewam, że jednak nic z tego nie wyjdzie , a szkoda.
Co do samego odcinka to powaliła mnie aria operowa Casey'a , myślałem że się nie pozbieram z podłogi :lol: Morgan znowu ratuje dupę Chuckowi , prawdziwy przyjaciel :)

Za ten post autor POLfan otrzymał podziękowanie od
Note
POLfan
Sprzedawca z BuyMore

Online: 8h 51m 6s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Lou
    Windows Vista Chrome

Wróć do Sezon 2

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość