Strona 1 z 1

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 29 gru 2010, o 12:58
autor: Note
Tytuł: Chuck Versus the Suburbs
Premiera: 16 styczeń 2009


Obrazek

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 mar 2011, o 18:43
autor: afgani
To jeden z moich ulubionych odcinków :D
Sarah i Chuck mogli się przekonać jak, to jest w małżeństwie... nie wykorzystali w pełni tej możliwości ale fajnie było ich zobaczyć w tej roli. Szczególnie podobała mi się scena, w której Chuck ucieka po dachu z domu tej blondyny w niepełnym stroju a sąsiedzi się temu przyglądają :-P .. po czym Sarah strzela swojemu mężowi w twarz i ucieka do domu :hehe:
Rozmowa Elli z Chuckiem na temat tego jak było pozostawia dużo do myślenia, Chuck godzi się, że Sarah i on nigdy nie będą nikim więcej niż są teraz... Mnie to do końca nie przekonuję.
No i cudowna akcja wyłączenia Big Mike z trybu praca i tekst "gdzie znaleźć dziewczynę, której nie trzeba płacić?" a potem cudowny dialog:
Morgan: Matko
Matka Morgana: Synu
Big Mike: Synu?
Morgan do Big Mike: Posuwasz moją mamę?

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 mar 2011, o 22:30
autor: Emeraldine
Zszokowałam się jak Mike wywalił ciacho z kremem! Tego się trudno było po nim spodziewać. Emmett tym razem zapunktował. Wykazał się solidarnością z pracownikami ws. znalezienia Mike'owi kobiety. Ale szczęka mi opadła jak wyszło na jaw, że Mike się spiknął z matką Morgana…

Wreszcie też dowiedziałam się jaka jest pisownia szpiegowskiego pseudonimu Chucka: pan Carmichael. Brzmieniowo wyapda lepiej niż w pisowni.

Małżeńska przykrywka była genialna. Zadbano o najdrobniejsze szczegóły by wszystko było wiarygodne: obraz, zdjęcia ślubne, nawet pies. Sarah robiła omlet, Chuck wychodził z kawą i teczką do pracy. Sielanka. Ale najbardziej rozbawiło mnie jak Sarah teatralnie dała Chuckowi w twarz za rzekomą zdradę.

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 maja 2011, o 17:10
autor: FlashBack
Fantastyczny odcinek. Udawanie małżeństwa przez Sarę i Chucka było wybitne i takie prawdziwe, choć udawane. Nie powiecie chyba, że mina Sary na końcu odcinka, kiedy agenci CIA sprzątali dom, nie była prawdziwa. Sarah to czuje, tak samo jak i Chuck, ale w przeciwieństwie do niego Walker nie ma, może nie tyle co odwagi, to możliwości, żeby to szczerze oznajmić. Ich związek jest piękny. Sama akcja pod przykrywką była bardzo fajna. Zaserwowali nam kolejny twist w postaci sąsiadów, którzy swoją drogą przypomnieli mi stary dobry serial 'Gęsia skórka' w momencie, kiedy powiedział o tym sam Casey. Chuck stał się niesamowitą bronią i bardzo niebezpieczną dla Fulcrum. Fajnie, że ich wykiwał i zabił, choć nie bezpośrednio. Nareszcie ocalił Sarę. Odwdzięczył się za ratowanie jego tyłka i tym samym zapunktował. Sam wreszcie staje się prawdziwym agentem. W Buy More nadal ciekawie. Big Mike szukający nowej partnerki, a potem to zaskoczenie i niezapomniane 'Posuwasz moją matkę?'. 10/10.

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 8 sie 2011, o 10:59
autor: Rashel
Rewelacyjny odcinek, bardzo mi się podobał ten klimat małżeński, szkoda tylko, że to wszystko było udawane. Kiedy Chuck wchodzi do domu i widzi te wszystkie zdjęcia.. Nieźle musieli się napracowac, żeby podrobic zdjęcia. Scena gdy Chuck idzie do tej blondyny i jego rozmowa z Casey'em na temat jak uwolnic się z kajdanek: Przecież nie złamię sobie kości! :D To było genialne. Ogólnie strasznie mi się podobała scena gdy Chuck objął Sarę, żeby nic jej się nie stało, gdy włączyli tego Intersecta. Nie mogłam kiedy dowiedziałam się, że Big Mike spotyka się z matką Morgana, o Boże :D I jeszcze ten ich dialog, pozwolę zacytowac afgani xD

"Morgan: Matko
Matka Morgana: Synu
Big Mike: Synu?
Morgan do Big Mike: Posuwasz moją mamę?"

Odcinek świetny tak więc 10/10

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 3 paź 2012, o 22:29
autor: aTh4DpT4
Jeden z moich ulubionych odc wszystkich pięciu serii Czaka :)

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 paź 2012, o 06:13
autor: prso94
True. Odcinek miał wszystko co kochamy w Chuck'u :)

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 paź 2012, o 16:29
autor: CMP
Tekst o szybkim dochodzeniu Chucka to dalej tekst stulecia :D

[2x13] Chuck Versus the Suburbs

PostZamieszczono: 4 paź 2012, o 16:59
autor: aTh4DpT4
Evil

Pan Carmichael szybko kończy :)