[2x16] Chuck Versus the Lethal Weapon

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 2 sezonu.

Ocena

10
3
43%
9
3
43%
8
1
14%
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Postautor: Note » 30 gru 2010, o 02:16

Tytuł: Chuck Versus the Lethal Weapon
Premiera: 9 marzec 2009

Obrazek
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Emeraldine » 5 mar 2011, o 11:34

Szczerze mówiąc do samego końca nie wierzyłam w szczere intencje tego brytyjskiego agenta. Myślałam, że jest jednak z Fulcrun.
Trochę mnie denerwuje, że Sarah jest czasem taka oziębła wobec Chucka, choć wiadomo co do niego czuje.
Po koniec odcinka współczułam odcinka Chuckowi. Takie zamotane życie…
Awatar użytkownika
Emeraldine
Greta

Online: 12h 5m 3s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Casey
Obecnie oglądam: Chuck, TVD, Deadwood
    Windows Vista Internet Explorer 7.

Postautor: FlashBack » 4 maja 2011, o 22:13

Ja w przeciwieństwie do koleżanki powyżej od początku wierzyłem w dobre intencje Cole'a. Nie podobało mi się jednak to, że uderza do Sary. No może nie same jego zaloty, które są jakby w jego naturze, ale to, że Sarah na niego leciała. W sumie nie ma się co dziwić. Chuck nie dał jej innego wyjścia. Jest rozmemłany, cały czas gada, zamiast działać. Komicznie wyszła sytuacja z postrzelenie Busganga i skręceniu kostki przez Chucka, kiedy Cole przyjął na siebie strzał. Także zabawnie, o ile nie żałośnie wyglądały 'porady' Jeffa i Lestera odnośnie związku Morgana i Anny. Grimes musi sobie zdać sprawę, że Wu go naprawdę kocha. Mimo wszystko, choć i tak pewnie to wie, ale dalej zachowuje się jak głupek i to za to go najbardziej lubimy. Zaskoczyła końcówka odcinka. Nareszcie mamy tu przedstawioną w pełni motywację Chucka. Kto by się spodziewał, że w tajemnicy przed Johnem i Sarą skolekcjonuje takie dane. 8/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Rashel » 9 sie 2011, o 09:38

Odcinek był bardzo fajny, strasznie mi się podobało, że mimo wszystko Cole nie wydał Chucka. Twardy z niego gośc. Scena jak Chuck zagląda przez okno z bronią w ręce, a Casey: Bartowski ma broń, już po nas. Czy coś w tym stylu i ta jego mina :D A potem jak Chuck wkracza do akcji i postrzelił doktora, o matko. ^^ On to zawsze coś odwali. Cole mnie wkurzał tymi zalotami do Sary no, bo kurde ona ma byc z Chuckiem, a nie. To jego ciągłe narażanie życia, jest trochę irytujące, ale okej. Podobało mi się jak Chuck dzwoni do Casey'a i mówi tekst Cole'a, nie chcę byc bohaterem, muszę nim byc. I potem ta walka z agentem Fulcrum. Jak on go tą laską walnął myślałam, że padnę. :D Końcówka bardzo ciekawa, nie miałam pojęcia, że Chuck stworzył sobie "mapkę" agentów.
Odcinek 10
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Wróć do Sezon 2

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość