[4x22] Chuck Versus Agent X

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
44
80%
9
10
18%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
1
2%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 55

Postautor: marecki » 6 maja 2011, o 10:47

Jak zwykle daję 10/10 lub nawet 12/10. Odcinek rewelacyjny ( nie doszukujmy się małych niedociągnięć). Odcinek nakręcony trochę czasu temu, wyemitowany w poniedziałek ale nieźle trafił Casey ( i scenarzyści) ze zdjęciem Osamy i strzelnicą. Ciekawe czy brał udział w akcji w Pakistanie. Wracając do odcinka - chciałbym znowu zobaczyć mamę Volkoffa :D. Genialny pomysł no i prawie zakochany w niej Casey" jesteś matką, której nigdy nie miałem", jego "wow" podczas strzelaninay - bezcenne :lol: Można wymienić jeszcze kilka smaczków: Morgan i Świetny z dzidami, Jeff, Lester,Big Mike - wreszcie w dobrej formie. Naprawdę super odcinek, godzinka w pracy zleciała migiem :-P Apetyt na końcówkę sezonu mocno rozbudzony. Próba "naprawienia" Volkoffa i walka z Vivian to świetny pomysł na 5s.
Szkoda, że to już 22 odcinek. Mógłbym ich oglądac bez końca ;)
Awatar użytkownika
marecki
Greta

Online: 3d 12h 19m 29s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Ulubiona postać: Casey
    Windows Vista Internet Explorer 9.

Postautor: Note » 6 maja 2011, o 12:52

Bardzo dobry odcinek. Początek i wejścia Jeffster dało mi niezłego kopa, bo spodziewałem się czegoś wyjątkowego i swoistego na klimat świrów z Buy More. Niestety troszkę się zawiodłem pod względem wielkiego wieczorku kawalerskiego i panieńskiego. Od zapowiedzi liczyłem na wieczór wzorowany słynną już komedią "Kac Vegas" no, ale ostatecznie musiałem się i z tym pogodzić i nie zaprzeczę, że choć nie było miasta grzechów to i tak mieliśmy niezły ubaw. Sarah i striptizerzy też na plus. Tutaj znowu muszę się przyczepić do braku Cat Squad. Nie wyobrażałem sobie wieczoru panieńskiego bez jakiegoś mocnego/hucznego wejścia kocic. Więc pod względem wieczorów jestem lekko zawiedziony. Na szczęście podkład muzyczny, matka Volkoffa i niezły szoker poznania Agenta X podwyższyły moje noty na ten odcinek. Ode mnie 9/10.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Lucas21 » 7 maja 2011, o 13:24

No i tak jak zawsze pod sam koniec sezonu seriale podnosza poziom i oglądalność :) W odcinku było wszystko to co w 1 i 2 :)

Jeffster i Big Mike oraz Devon - Jakoś od samego poczatku nie widziałem Chucka i reszty w Las Vegas :) Davon ich nieźle wyj... :) Przezabwani jak zawsze, Jeff myślałem więcej wytrzyma na trzeźwo po zastrzyku, ale odpadł :D

Agent X- zaskoczony byłem, ze to Alexi.. w kilku %tach stawiałem na Elli, ale Alexi. Słowa Caseya trafione w 100% , że nasi byli by do likwidacji przez gościa pokroju Caseya.

Akcja w lesie i zajęcie Morgana i Devona struganiem patyczków, a Casey pokoleji likwidował najemników xD

Sarah - boże jaka ona piekna, a to ciałko mniam hehe
Lucas21
NerdHerd

Online: 2h 30m 25s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
    Windows 7 Opera

Postautor: roztrzepana » 7 maja 2011, o 18:31

odcinek był ciekawy i znowu pełen humoru i akcji ;) mina Chucka i spółki jak dotarli do Las Vecas - bezcenna facepalm
na duży plus mamuśka Volkoffa, ta scena przypomniała mi trochę o filmie 'Stój bo mamuśka strzela' :-P tamta mamuśka nie była tak wystrzałowa ale też dawała popalić..Casey i jego " i love this woman' :P
motyw z wąchaniem herbaty też niczego sobie.
Na duży minus wieczór panieński i kawalerski.. nic się nie działo, było nudno..
Reakcja Ellie na to, że Chuck jest nadal szpiegiem totalnie nie podobna do Niej.. Ona zazwyczaj bardziej przeżywała takie niespodzianki..
Volkoff jako agent x.. ładny zwrot i nie powiem, bo zaskoczyło mnie to.. i zaczęłam zadawać sobie pytanie jak to było z ojcem Chucka a Volkoffem i mamą B..
tak jak zazwyczaj nie lubię ekipy z buy more i uważam ją za zbędną, tak tutaj bardzo fajnie ich wpletli.
no i wreszcie fajny soundtrack!
daję 9/10
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Firefox

Postautor: Diuna16 » 7 maja 2011, o 19:31

Kurcze, chyba nie skłamię, jeśli powiem, że to jeden z lepszych odcinków. Nareszcie powróciła ekipa z Buy More! Już się bałam, że jeszcze długo ich nie zobaczę. Pomysł Ellie z wieczorem panieńskim Sary ("Sarah Walker? Ładuj broń!" :D ), ale wieczór kawalerski Chucka...gorszy. Ale jednak najbardziej zaskakujący był agent X (brawo dla pomysłodawców!). Zawsze lubiłam Alexeia, więc jak dla mnie, super :)
Awatar użytkownika
Diuna16
Kierownik sklepu

Online: 1d 7h 9m 45s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Dexter
    Windows XP Chrome

Postautor: Harku » 9 maja 2011, o 13:43

Niestety muszę obniżyć ocenę tego odcinka do 7...w weekend zobaczyłem kilka odcinków z Volkoffem i wyszło, że cały ten wątek z Agentem X i, że Volkoff nim jest zostało wymyślone na poczekaniu, kompletnie nie pasuje do tego co zostało pokazane wcześniej, nie było żadnych rzuconych wskazówek, że Volkoff jest kimś innym i nawet rozwala wątek ojca Chuck'a - Oriona. Zaskoczenie może to i było, ale jak pomyślisz nad tym przez więcej niż dwie minuty, to cała intryga rozlatuje się jak domek z kart.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Windows Vista Firefox

Postautor: CMP » 9 maja 2011, o 14:07

Harku, pewnie tak, jakby nie było zamówionych dodatkowych odcinków w tym sezonie, nie wprowadziliby tego.
Z drugiej strony na pewno rzucą jakieś wyjaśnienie, albo coś w stylu, że myśleliśmy, że to Vegas a to Vecas :)
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: Harku » 9 maja 2011, o 14:55

Pewnie tak, ale chodzi o to, że ten wątek zaprzecza temu co widzieliśmy wcześniej...po prostu ni w kij ni w oko to nie pasuje, jest to po prostu jeden wielki bubel fabularny.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Windows Vista Firefox

Postautor: Brighty » 9 maja 2011, o 15:39

Wszystko jeszcze może pasować. Sądzę, że dużo nam może powiedzieć jeszcze Mama B. Wszystko wymaga troszkę bardziej złożonej intrygi, niż jesteśmy przyzwyczajeni w Chucku, więc też mam lekkie obawy, czy scenarzyści to udźwignął. Jak dla mnie nie ma żadnej rażącej niezgodności - jeszcze. Ale teraz albo pokażą klasę, albo to wszystko spalą.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Harku » 9 maja 2011, o 16:13

Naprawdę, a pamiętasz w Push Mix jak MamaB powiedziała i pokazała Volkoffovi, jak się nim brzydzi i jak PapaB jest lepszy od niego w każdym calu...i to tylko najbardziej oczywista rzecz która pokazuje jak to zostało wymyślone na poczekaniu.

Więc niech nagle nie wciskają kitu, że Volkoff i PapaB to byli dobrzy przyjaciele. Zresztą wcześniej było powiedziane jak to misją życiową PapyB była walka z Fulcrum, potem mówią, że nie, jego misją było odzyskanie MamyB, która zniknęła nie wiadomo gdzie....a teraz mówią, że nie nie, on zawsze walczył, żeby odzyskać swojego przyjaciela, za zniszczenie życia którego on odpowiada. Wymyślają całą historię na poczekaniu...i mimo, że uwielbiam w Chuck'u postacie i relacje między nimi, uważam aktorów w głównych rolach za idealnie dobranych, to z punktu widzenia fabuły, szczególnie tą ogólną otoczkę uważam za najsłabszy punkt serialu....i szczerze podobają mi się coraz mniej odcinki, które właśnie ten główny wątek ciągną.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Windows Vista Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości