Greta

Rozmowy o bohaterach grających poszczególne role w serialu.

Greta

Postautor: pllek_sinek » 27 wrz 2010, o 18:24

Nie rozumiem zamierzenia reżyserów/scenarzystów żeby w każdym odcinku inna aktorka grała Grete, oszczędzają fundusze? ale czy to się opłaca, zamiast podpisać jeden pełny kontrakt na połowę/cały sezon? - Olivia zrobiła bardzo dobre wrażenie na widzach więc nie widzę sensu tych zmian, widzowie może mają sami wybrać która bardziej nadaje się do tej roli?
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Nieznany Nieznana

Re: Greta

Postautor: Banera » 27 wrz 2010, o 19:58

Też nie jestem jakimś entuzjastą tego pomysłu. W sumie może chodzi im o to, żeby nie wprowadzać nowej postaci do serialu. Ciekawe co będzie z Buy More bo narazie jest takie... takie... jakby to nazwać... bezpłciowe? Oprócz pani generał do nikogo chyba raczej tam się nie przywiążemy.
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Izuu » 27 wrz 2010, o 21:14

Ja również nie jestem za tym aby w każdym odcinku Grete grała inna aktorka, ale skoro reżyserzy mają takie zamiary to kto wie być może mają jakieś pomysły, sama nie wiem... W każdym bądź razie dla mnie Buy More w tej chwili jest bardzo mało przekonywujące, jak to ująłeś Banera - bezpłciowe. Zobaczymy co będzie dalej.
Awatar użytkownika
Izuu
Assman

Online: 1m 1s
Otrzymał podziękowań: 9 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 28 wrz 2010, o 12:22

Greta nawet nie koniecznie kobieta z tego co wiem. W dodatku właśnie ogłoszono konkurs na rozwinięcie tego SKRÓTU wśród fanów.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: mietekwoj » 20 paź 2010, o 18:13

A moze cos sie stala z poprzednia aktorka ? No nic. Zobaczymy dalej.
mietekwoj
Sprzedawca z BuyMore

Online: 7h 3m 15s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Nieznany Nieznana

Greta

Postautor: Black23 » 9 gru 2010, o 01:09

Też mnie to dziwiło co odcinek nowa Greta ... tu ciemno włosa tu zaraz blondynka ciekawe co reżyser ma na celu tym zabiegiem bo to napewno celowe z ich strony .... ??
Black23
Szpieg

Online: 2d 9h 54m 26s
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Obecnie oglądam: Californication s4, TVD sezon2
    Windows XP Firefox

Greta

Postautor: Kruku » 9 gru 2010, o 14:59

Nie rozumiem pomysłu Grety i tak nic nie robi ;) Chociaż Summer spisała się w jej roli. Może Greta była wprowadzona tylko po to żeby przedstawić to, że Buy More zostało zmienione w bazę CIA "pełna gębą", a nie wyłącznie kryjówką dla Sary, Chucka i Casy'ego. Tak czy inaczej czekam na rozwój wydarzeń i nową Gretę oczywiście ;)
Kruku
Kierownik sklepu

Online: 41m 39s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Sam
Obecnie oglądam: Bleach
    Windows 7 Firefox

Greta

Postautor: Brighty » 9 gru 2010, o 22:08

Ja doszedłem do wniosku, że wszystkie te Grety (z wyjątkiem Summer), były zupełnie niepotrzebne. Zapychacze czasu. Warte mniej więcej tyle co ujęcia pań w bikini w serialu plażowym. Albo mniej, bo w Chucku zamiast budować klimat, to go psuły. Miłe dla oka były. Kropka. W sumie i Summer nie była niezbędna, ale przynajmniej miała jakąś rolę poza pokazaniem nóg. Oczywiście w momencie kiedy były potrzebne to ich nie było (kiedy ludzie Volkova zajmowali BuyMorie).
Początek sezonu generalnie cierpiał na syndrom "zajebistości". Modelki, gwiazdy akcji - i wielkie rozczarowanie, jeżeli chodzi o kreacje bohaterów i budowanie napięcia.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Greta

Postautor: Black23 » 11 gru 2010, o 19:14

Ciekawe czy wogóle ujrzymy jeszcze jakąś Gretę czy może Summer była ostatnią Gretą jak myślicie?
Black23
Szpieg

Online: 2d 9h 54m 26s
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Obecnie oglądam: Californication s4, TVD sezon2
    Windows XP Firefox

Greta

Postautor: Harku » 11 gru 2010, o 19:45

Mnie się wydaje, że cały pomysł z Gretą to był publicity stunt, tzn będziemy od czasu do czasu brali w miarę znaną twarz (tzn taką co można ogłosić w mediach) i sparodiujemy tą osobę w związku z jej wizerunkiem w mediach albo z tym co robiła wcześniej...to mieliśmy Greta nr 2 zachowującego się jak gościu z reklamy w której grał, Greta nr 3 była zawodniczka wrestlingu dostająca strzał w twarz od byłego zawodnika wrestlingu, tak jak kiedyś im się zdarzało na ringu. No i wreszcie Summer Glau grająca wersję Grety trochę podobną do jej postaci z FIrefly + okazja na wspólną scenę z Adamem Baldwinem...

A tak btw Olivia Munn była beznadziejna, sexi tak, ale jej "aktorstwo" było bardziej drewniane niż Brandona Routh'a (aka Shaw), chociaż nie sądziłem że to jest możliwe...
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Windows Vista Firefox

Następna

Wróć do Postacie

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości