[4x07] Chuck Versus the First Fight

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
23
72%
9
6
19%
8
2
6%
7
1
3%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 32

Re: [4x07] Chuck Versus the First Fight

Postautor: Brighty » 4 lis 2010, o 16:03

Maskę zdjęła, w momencie, kiedy Chuck zaczął się z nią szarpać. Miło z jej strony, że nie zdecydowała się wpakować mu kulki między oczy. Samo pojawianie się w masce i brak wcześniejszej informacji pokazuje jasno, że chciała to zrobić w tajemnicy. Zresztą ona sama temu nie zaprzeczyła.
Wszelkie powody dla których nie powiedziała mu o tym wcześniej, były ciągle aktualne po tym, jak ją aresztowali. Jeżeli chciała go powstrzymać przed uwolnieniem jej (i próbą dowodzenia niewinności) musiałaby robić to tak długo, aż Chuck straciłby wszelką możliwość kontaktu z nią (czego domagała się pani generał a Sarah nie protestowała).
Chuck też nie powinien był mieć dostępu do Matki, zakradł się do niej i wyłączając kamery i wszystko.

Co do winy Matki Chucka: niewinna, do czasu udowodnienia winy, jest niewinna. A na razie ciągle nie mamy wszystkich danych. Ciągle można żywić rozsądne wątpliwości.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: denis0011 » 4 lis 2010, o 17:08

Mówicie że ojciec chciał żeby chuck tego nigdy nie zobaczył, a jeżeli był to intersect Volkoft?
tak jak w przypaku intersecta Fulcrum (Sezon2 odcinek13) i może przez to doszło do zakłócenia intersecta 2.0??
A jeżeli nie chciał aby to zobaczył to oznaczałoby że jednak zmienił zdanie co do chucka i pozwolił mu miec intersecta??
Dowiemy sie za 2 tygodnie
Awatar użytkownika
denis0011
NerdHerd

Online: 1d 2h 23m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Chuck,Partnerki, Royal Pains,
    Nieznany Nieznana

Postautor: Asiahaha » 4 lis 2010, o 21:04

:hi Hmm widzę, że rozwinęła się tutaj bardzo fajna dyskusja to może ja również się wypowiem :D Jak dla mnie najlepszy odcinek jak do tej pory, chociaż nie uważam wcześniejszych za szczególnie słabe, po prostu nie zawierały wszystkiego co najlepsze w Chucku, ale myślę że poziom jest utrzymany :)
Wracając do odcinka 7 uważam, że bardzo fajnie został rozwinięty wątek Mamy B. Myślałam że będzie to trochę naciągane, a tutaj do końca nie możemy stwierdzić po której stronie ona się znajduje. Moim zdaniem ona jednak jest podwójnym agentem, ponieważ nie wiem czy zauważyliście gdy Chuck&Sarah poszli sprawdzić co jest na dyskietce, Mama B przechadzała się między regałami i wydawało się jakby oglądała co zgromadził Orion, ale nagle sięgnęła do pudełka (było jakoś podpisane ale teraz nie pamiętam:D) i wyjęła to PSP. Trochę to dziwne.. musiała wiedzieć gdzie to jest, w którym pudełku, a przecież było ich tam mnóstwo. Kolejną taką dziwną sytuacją była jej rozmowa z Ellie. Mogły rozmawiać o wszystkim a Mama B akurat wspomniała o mustangu, o którym ogłoszenie zamieścił Tata B więc.. ona musiała o tym wiedzieć. Hm myślę, że starczy już tego mojego 'przemówienia' tym bardziej, że jest to mój pierwszy post :D <ciao>
Awatar użytkownika
Asiahaha
Obibok z BuyMore

Online: 2h 27m 1s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Nieznany Nieznana

Postautor: pllek_sinek » 4 lis 2010, o 21:28

Chociaż nie wydaje mi się żeby ona wiedziała, gdzie co jest? widać było że się rozglądała i sprawdzała każdy "kartonik" i w końcu zobaczyła ten z napisem "Eurybia", i wyciągnęła to tajemnicze cudo z tego pudła. Z tym Mustangiem to możliwe, że coś wiedziała o tym, albo po prostu zbieg okoliczność. BTW Witamy kolejną dziewczynę/kobietę na forum :hi
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Nieznany Nieznana

Postautor: Note » 5 lis 2010, o 08:25

Ponownie daję ocenę 10/10. Czwarty sezon nie przestaję zaskakiwać, rozwinęło się tutaj wiele zagadkowych wątków co mnie bardzo cieszy. Co do samego odcinka to mnie bardzo zaskoczył (pozytywnie oczywiście), a samego podstępu było ponad kilo w tym odcinku, a szczególnie końcowa scena z samochodem Ellie oraz jak ten taki nie pozorny Tuttle wyskoczył, że jest Volkoffem (takie zwroty akcji lubię) Hmm... duet Johna i Morgana jest prze zabawny, dawał nieźle czadu zwłaszcza na super tajnej misji z Chuckiem. Oby tak dalej :ok:
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Nieznany Nieznana

Postautor: Lucas21 » 7 lis 2010, o 00:02

Co do tego urządzonka co mamusia bartowski dała chuckowi to mi się coś wydaje, że to coś nowego niż sam intersekt. Wiedziała o tym, ze on miał intersekta, a teraz może Volkolf zapoczątkuje coś nowego i przygotowała już na to Chucka, era intersekta się skończyła może teraz coś całkiem nowego, bo 3 sezon i teraz 4 był intersekt 2.0, więc pora na ostateczne unowocześnie? Nie wierze, że pozbawiła by go intersektu żeby przestał byś szpiegiem u ułozył sobie zycie...

0 humoru w odcinku tylko Morgan sie wygłupiał, ale 0 BuyMore i Jeffstera i to się czuje :/

Jedyne zabawne sytuacje to kłutnie i opowiadania chucka o kłótni jego z sarą - volkofowi jeszcze :D :D :D nie źle typ udawał nie dorajde :) Plan był taki żeby zniszczyć materiały Oriona skąd ona o nich wiedziała? Ale nie wyszstko poszło na marne, teraz Elli pokaże swoją krew szpiega :D
Lucas21
NerdHerd

Online: 2h 30m 25s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: maciej325 » 7 lis 2010, o 00:09

Witam. Ja także jestem nowy na forum ; ) Co do odcinka to moim zdaniem najlepszy w tej serii, dobre rozwinięcie tematu Frost, nie wiadomo do końca po czyjej jest stronie choć moim zdaniem jest ona po dobrej stronie wszystko to są po prostu czyste zagrywki świetnego szpiega. Co do PSP i żekomego usunięcia Intersectu, moim zdaniem nie usunięto Chuckowi Intersectu świadczą o tym słowa że "Tata nie chciał bym ci tego pokazywała" (czy coś w tym stylu :P ). Moim zdaniem (znów) to albo nowy Intersect 3.0 albo jakaś łatka, więcej informacji czy coś, a zanik przebłysków może być spowodowany tym że intersect w pewnym sensie tego sobie jeszcze nie przetworzył. Takie jest moje zdanie na ten temat. Co do Mustanga i tego czegoś z tyłu to chyba laptop ten wypasiony (jak mówili poprzednicy), na samym początku gdy to zobaczyłem pomyślałem że to może być Intersect, gdyby to jednak był Intersect to mam złe przeczucia w postaci Ellie zintersectowanej.

Brak Buy More w tym odcinku to same pozytywy, gdyż na pewno będziemy ich mieli w następnych odcinkach a w tym odcinku BM na pewno by się nie zmieściła. Humor w odcinku był opierany na Morganie co było bardzo dobre, Morgan jako "szpieg" i jego współpraca z Caseyem jest genialna.

To wszystko miejmy nadzieję na więcej odcinków na tym poziomie.
Awatar użytkownika
maciej325
Sprzedawca z BuyMore

Online: 35m 35s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 7 lis 2010, o 00:39

Intersect wróci do Chucka na pewno bo bez niego Chuck nie będzie szpiegiem. Na 99% będzie to nowa wersja ale jakie umiejętności zyska nasz tytułowy bohater to już jest zagadka. Oczywiście podsycanie emocji związanych z domniemaną utratą I. 2.0 to celowa zagrywka producentów;) Czuje, że laptop pod siedzeniem Mustanga będzie zawierał jakieś wskazówki od Papy B. Mamuśka celowo nakierowała Ellie na ten samochód i jak mi już poprzednie sezony pokazały nie ma w tym żadnego przypadku. Mama B nie może być złą osobą. Ktoś kto kieruję się dobrem bliskich sobie osób a nie swoim nie może być zły. Jeszcze tydzień ufffff!
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Harku » 7 lis 2010, o 01:02

Ja mam osobiście nadzieję, że będzie miał w głowie bazę Oriona i na tym będą się opierały przyszłe misje, ale utraci całe Kung-fu, bo przez to stał się zbyt uber i serial stracił dużo z dramaturgii...tzn mam nadzieję że zyska umiejętności walki, bardziej tradycyjną metodą.
A co do komedii w tym odcinku, to może nie był to najzabawniejszy odcinek w historii serialu, ale zabawnych scen było w nim mnóstwo :
- scene Sary z Morganem na początku,
- jak Morgan wpada do baru w slow-mo i potem jak gubi podsłuch,
- scena Tuttle'a w samolocie i potem jak Chuck zaczyna mu opowiadać o kłótni,
- no i wreszcie sama kłótnia w banku, też była zrobiona całkiem zabawnie.
Generalnie świetny odcinek, dramatyczny, zabawny i emocjonalny w odpowiednich momentach...Chuck w najlepszym wydaniu...i dzięki bogu, że nie było BuyMore.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Nieznany Nieznana

Postautor: denis0011 » 7 lis 2010, o 15:08

Niemozliwe chuck bez intersecta?? to raczej nie wchodzi w grę, cóż jeszcze 9 dni i się dowiemy
Awatar użytkownika
denis0011
NerdHerd

Online: 1d 2h 23m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Obecnie oglądam: Chuck,Partnerki, Royal Pains,
    Nieznany Nieznana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości