Wasz ulubiony moment na forum?

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie związane z serialem Chuck.

Postautor: Note » 29 lis 2011, o 19:25

afgani pisze:Tak a pro po zbliżających się świąt i sylwestra
Dobrze wspominam sylwestra na forum, było tyle ludzi z którymi można było sobie pogadać praktycznie do samego rana
Do tej pory żałuję, że ta atmosfera gdzieś potem zniknęła z forum ale takie życie

Liczę na równie udanego sylwestra w tym roku

Pamiętam tego Sylwka! Wieczorem zebrało się kilka osób i zaczęła się miła rozmowa. Potem jak wróciłem i spojrzałem w archiwum to strony esbekowe były przejęte przez Ciebie, mata i kogoś tam jeszcze. Diuna16?

PS: Pamiętasz dzieleni się obrazkowymi smakołykami? :D
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Postautor: PanCartoon » 29 lis 2011, o 19:28

Wydaję mi się, że taka najlepsza atmosfera zaczęła zanikać pod koniec 4 sezonu, a w wakacje to już w ogóle.

Żeby nie było offtopu, to jeszcze najmilej oprócz mojego pierwszego posta w tym temacie wspominam pierwsze obrazki Sercia oraz pierwsze momenty z moją gazetką, no i oczywiście zamykanie się w sobie Sercia po moich pociskach.

Za ten post autor PanCartoon otrzymał podziękowanie od
Sercio
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Re: Wasz ulubiony moment na forum?

Postautor: afgani » 29 lis 2011, o 19:38

Note pisze:
afgani pisze:Tak a pro po zbliżających się świąt i sylwestra
Dobrze wspominam sylwestra na forum, było tyle ludzi z którymi można było sobie pogadać praktycznie do samego rana
Do tej pory żałuję, że ta atmosfera gdzieś potem zniknęła z forum ale takie życie

Liczę na równie udanego sylwestra w tym roku

Pamiętam tego Sylwka! Wieczorem zebrało się kilka osób i zaczęła się miła rozmowa. Potem jak wróciłem i spojrzałem w archiwum to strony esbekowe były przejęte przez Ciebie, mata i kogoś tam jeszcze. Diuna16?

PS: Pamiętasz dzieleni się obrazkowymi smakołykami? :D

No, dokładnie Diuna też była ale większość czasu rozmawiałam z radioacitveMea ...
Pamiętam to dzielenie się obrazkowymi smakołykami, bo ciągle coś wtedy jadłam to mi smaku narobiły trochę
Pamiętam też wymienianie się muzyką, tytułami książek, polecanie seriali też było i wspominałam też o Castle :D

A to jeden z tych przysmaków, aż mi ślinka leci :wstyd:
Obrazek

@Cartoon z takich milszych to też bym wymieniła obrazki Sercia :D
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 13m 51s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: PanCartoon » 29 lis 2011, o 19:43

O właśnie radioactiveMea nie wchodzenie na forum to jeden z niemiłych zaskoczeń na forum. Bardzo ją lubiłem i w sumie zawsze mogłem z nią pogadać o anime.

@afgani, a moje gazetki to już nie? :(
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Postautor: Note » 29 lis 2011, o 19:49

Ja prócz miłych powyżej momentów wspomnę o dość odległej przeszłości, o której nie raz na SB sobie pisałem. Pierwszy raz, gdy wszedłem na to forum, to sprawdziłem ponownie adres domeny, bo myślałem, że nadal siedzę na darltonie. Tak moje zdziwienie identyczną szatą graficzną powinno być zrozumiałem, ponieważ u Darltona jeno ten styl widziałem. Pamiętam po pierwszym wejściu na SB miłe i serdeczne przywitanie m.in przez CMP, Izuu, Pryka, sinka i reszty co było dość miłe i w pewnym stopniu mobilizowało mnie do aktywności na tym forum. Kolejnym przyjemnym wydarzeniem była nocna i samotna rozmowa o filmach (horrorach) z userką SoKa.

Wspólna beka z wpisów Yvonne na twitterze i kilku innych sprawach. Wtedy akurat zebrała się najwybitniejsza śmietanka towarzyska (Szym, CMP, PanCartoon, Miss Beckett, Banera, Sercio, afgani i ktoś tam jeszcze). To była noc, a pamiętam, że wtedy wyjątkowo się uśmiałem i to z każdego. To się nazywa wspólne uzupełnianie :hehe:.

Mile też wspominam kącik paranormalny prowadzony w nocnych godzinach wspólnie z Miss Beckett i Banerą :).
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Postautor: afgani » 29 lis 2011, o 19:57

PanCartoon pisze:O właśnie radioactiveMea nie wchodzenie na forum to jeden z niemiłych zaskoczeń na forum. Bardzo ją lubiłem i w sumie zawsze mogłem z nią pogadać o anime.

@afgani, a moje gazetki to już nie? :(

radioactiveMea z nią mi się bardzo fajnie rozmawiało podczas sylwestra na forumowym sb (wiem, wiem, że to siara :/)
Można z nią było porozmawiać o wszystkim praktycznie, nawet pamiętam, że wymieniliśmy kilka zdań o boksie czy o sprawach z chłopakami związanymi. Ty też byłeś na sb przez jakiś czas, co prawda mało ciebie było ale tez miło wspominam tę pierwsze poważniejsze rozmowy na sb z tobą, z Note i Matem zresztą tak samo miło mi się rozmawiało, zwłaszcza jak Note zaczął opowiadać o tym, że odwołali imprezę na Fm czy czymś tam podobnym i spędzał z sąsiadką sylwestra w tzw. zastępstwie, a się zastanawiałam niedawno kto to był ten co z sąsiadką imprezował :rofl:

@Cartoonek twoje gazetki tez miło. wspominam zwłaszcza, że zrobiłeś ze mnie przemytnika spirytu co mnie tylko rozśmieszało jak miałam zły humor, dzięki :)

Za ten post autor afgani otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 13m 51s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: anna.krzacz95 » 20 kwie 2020, o 13:37

Uwielbiam Palmer za ich dokładność co do klimatyzacji i pomp ciepła!
W lecie w mieszkaniu mam chłodno a w zimie mam cieplutką podłogę i nie marznę- taki luksus!
Polecam każdemu tą firmę, montują oraz serwisują
https://www.palmer.com.pl/montaz-i-serwis-klimatyzacji/
anna.krzacz95
Obibok z BuyMore

Online: 6m 16s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows Chrome

Poprzednia

Wróć do Offtopic

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości