[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[5x02] Chuck Versus the Bearded Bandit • Sezon 5 • ChuckTV.pl Vs. Polskie forum serialu Chuck

[5x02] Chuck Versus the Bearded Bandit

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
5
15%
9
11
32%
8
4
12%
7
7
21%
6
3
9%
5
1
3%
4
0
Brak głosów
3
2
6%
2
1
3%
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 34

Postautor: CMP » 1 sie 2011, o 18:32

Tytuł: Chuck Versus the Bearded Bandit
Premiera USA: 4 listopada 2011
Notka prasowa:

Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: FlashBack » 5 lis 2011, o 02:02

Tak na szybko. Odcinek lepszy od poprzedniego. Scena Morgan - Casey w Zamku była iście epicka. Może i Morgan działa lekkomyślnie, ale za to z większą werwą i jajem. A skoro o jajach mowa, to trzeba wspomnieć o wspaniałym występie Devona. Chuck zgodnie z obietnicą wrócił do korzeni. 9/10.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Harku » 5 lis 2011, o 04:19

Daje dziś wyższą ocenę, 9/10. Morgan był epicko wkurzający dzisiaj, ale jest ku temu powód, intersect robi mu wodę z mózgu, co stało się oczywistą oczywistością szczególnie pod koniec.

Te kilka scen z Morganem, jakoś przeżyłem, ale cała reszta była super, Verbanski, każda scena z Chuck'iem, Sara i Casye'em. Kilka wątków zaczyna się wytwarzać, romans dla Caseya i rywalizacja między Sarą/Verbanski. Dlatego, mimo, że wolałbym, żeby było mniej Morgana , to ten odcinek miał na tyle rzeczy, które mnie się podobały, że daje taką ocenę, jaką daje.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: Quox » 5 lis 2011, o 10:54

Hmm... po obejrzeniu odcinka ciężko mi jednoznacznie wyrazić swoją opinię. Odcinek dobry, niektóre wątki robią się bardzo interesujące ("Who's Luke Skywalker?"), w końcu sensowny wątek z Buy More + Devon, ale... Kiedyś "Chuck" miał "to coś", urok, coś co sprawiało, że chciało się go oglądać non-stop. Natomiast teraz zaczyna mi trochę tego czegoś brakować. Zobaczymy jak potoczy się dalej fabuła i jak nam to zaprezentują twórcy, ale na razie - I don't like it.

7/10
Awatar użytkownika
Quox

Online: 1d 18h 54m 6s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Zack Addy
Obecnie oglądam: 17 seriali
    Windows 7 Opera

Postautor: Brighty » 5 lis 2011, o 11:15

A ja właśnie uważam, że w tym odcinku Chuck odzyskał bardzo wiele ze swojego dawnego uroku. Po raz pierwszy od dawna odcinek wydał mi się naprawdę zabawny. Tak sezony 1 czy 2 zabawny. A intryga zaczęła się pogłębiać i robić poważna. Tak a'la sezon 3 poważna (a ten sezon miał najlepszą intrygę). Mamy na nowo dynamikę postaci (nie stoją w miejscu, przylutowani do swych pozycji), co rodzi potencjał dramatyczny.
Odcinek finałowy był niezły, ale ciągle budził moje wątpliwości. Czegoś mu brakowało. Natomiast ten trafił. Jeżeli nie spitolą sprawy banalnymi rozwiązaniami, będzie dobrze. Patrze z nadzieją na resztę sezonu.

Czekam na więcej waszych opinii i uwag krytycznych. Ostatecznie będę musiał zasiąść do napisania recenzji, a bez dyskusji czy wymiany opinii tutaj byłoby to niemożliwe.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Szym » 5 lis 2011, o 13:56

Odcinek jest krokiem w dobrą stronę, kilka scen naprawdę dobrych było, powrócił humor, Chuck bez Intersekta znowu musi polegać tylko na swoim sprycie, wątek Buy More nieco odżył (w poprzednim odcinku mieli masę klientów, dzisiaj nagle 0, dziwne), akcja i ogólnie wątek Verbanski Corp. świetne, brakowało mi akcji "zbrojnych" CIA, to niech będą przynajmniej takie. Postać Casey'a została znów poruszona, mam nadzieję, że serial teraz skupi się nieco na nim. To wszystko na plus, natomiast jeden wielki minus to Morgan, jego chamskie, niewdzięczne zachowanie, które podsumować mogę tylko tym:
http://nooooooooooooooo.com/

Co by jednak nie mówić, Brodacz nieco podkręcił atmosferę, budzi kontrowersje, więc coś się dzieje. Jest akcja, jest progress, po mdłym pilocie, ten odcinek ratuje nieco sytuację. Denerwowało mnie jeszcze kilka banalnych i przewidywalnych rozwiązań, jak choćby "przejście" Morgana na Ciemną Stronę pod koniec epizodu.

Edit: co mi się jeszcze podobało, to sporo nowych lokalizacji - sklep, scena joggingu, wspinaczka, bardzo miłe odświeżenie.
Awatar użytkownika
Szym

Online: 56d 11h 18m 45s
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ulubiona postać: Sarah i Casey
Obecnie oglądam: Person of Interest, Castle, White Collar
    Windows 7 Internet Explorer 9.

Postautor: ziomeq1100 » 5 lis 2011, o 14:47

Odcinek niezły, jednak bez szału. Morgan zaczyna mnie irytować swoją postawą. Mam nadzieję, że straci tego intersekta to w końcu przestanie nim kozaczyć. Bardzo fajnie wyglądało Buy More, bez jakichś idiotycznych scen z Jeffem i Lesterem. Devon wniósł fajną atmosferę do odcinka. Daję 8/10
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Postautor: uhuh! » 5 lis 2011, o 15:13

No dobrze, czas na pierwszy wpis.

Dałam 8/10, ale tylko dlatego, że odcinek był lepszy od poprzedniego. Otwarcie sezonu było - moim zdaniem - dość słabe, jak na Chucka. Nie wiem, może wynika to stąd, że trzeci sezon uznaję za rewelację pod niemal każdym względem, a później fabuła traciła na dynamice i tak jakoś doczołgało się to aż do serii numer 5.

Co do samego 5x02:

- wątek Buy More wreszcie został ożywiony, na dodatek nie przez głupie żarty i zbyt częsty komizm sytuacyjny. Tutaj plus dla Devona;
- trochę brakuje mi zadziornej Sarah, ale czekam na 5x08, bo ten odcinek może wnieść dużo do wątku jej postaci. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, nie podoba mi się aż tak bardzo troskliwe oblicze Sarah;
- Morgan irytuje jeszcze bardziej, niż zwykle, a zaznaczam, że irytował mnie od samego początku serialu;
- Verbanski Corp! Tak, tak, tak. Uwaga powinna być skierowana w tę stronę, bo zapowiada się niezła intryga.
uhuh!
Sprzedawca z BuyMore

Online: 7h 7m 16s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Firefox

Postautor: Harku » 5 lis 2011, o 16:14

Dziwne, że wspominasz o zadziornej Sarze, jak w tym odcinku mieliśmy tego trochę, może w stosunku do Chuck'a jest troskliwa, ale już jeśli chodzi o firmę, a w szczególności o jej stosunek do Verbanski to już nie jest ani trochę.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2011, o 07:00 przez Harku, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
    Windows 7 Firefox

Re: [5x02] Chuck Versus the Bearded Bandit

Postautor: uhuh! » 5 lis 2011, o 18:05

uhuh!
Sprzedawca z BuyMore

Online: 7h 7m 16s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Firefox

Następna

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość